Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!

Публикувано от ivo107 
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
04-02-2007 - 15:48:08
горен и долен ред заедно без разни аксесоари
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
05-02-2007 - 10:31:54
Здравейте,

Дата за монтаж е 13 март! Шефа им е разбран човек.Ако казваш 400-500лв за линеен метър (горни и долни шкафове) то значи мога да се усмихна.

След монтажа ще пиша как е, но като цена съм доволен (то ние имахме и определена сума само)

Успех на всички

Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
05-02-2007 - 10:36:13
Между другото,

Поради цвета плоскостите са на "Egger" - доколкото знам ПДЧ-то им не е най-доброто за БГ но става.

От фирмата за плотовете разбрах че някаква гръцка ще да е (то като погледна вносителите главно от там внасят.Ако не ПДЧ от завода в Варна)

Поздрави
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
05-02-2007 - 11:22:07
Бихте ли изпратил координатите на Драго&Драго на rumka05@abv.bg, имам същия проблем с кухни.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
05-02-2007 - 11:36:43
Аз купувам втора кухня от Димат Омега, общо взето съм доволен от качеството и организацията (идват, мерят, правят проект), спазват си сроковете - около 45 дни беше в края на годината имаха доста поръчки и поръчаното няма разлика с доставеното. Цените са според качеството - имат поне две ако не и три ценови категории, ние поръчахме най-ниската за 2.70 долен и горен ред шкафове платихме 1600 лв с доставката и качването на 4-я етаж, като в цената е включен само аспиратор 600 вата на Евролайн - те го доставиха, мисля беше около 240 лв. Мивката и котлоните си купихме сами, те само ги монтираха (вградиха) - така искахме. Иначе предлагат, но ми се видя скъпо.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
05-02-2007 - 11:54:42
Дайте някакви координати на фирма Драго&Драго, моля.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
05-02-2007 - 20:01:50
ivo от 1991г работя с пдч плоскости с много хубав разкроиващт циркулярл Щом от стара загора ходя до пловдив да си купувам на егер плочи които са по скъпи от турските и полските които в складовете в ст загора изобилстват разбираш за какво става въпрос И ако плота е шелман
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
06-02-2007 - 21:41:28
Навсякъде е със 100%отгоре.И във Варна е така.И са абсолютни боклуци.Можеш и сам да си я направиш,но трябва да си малко в час.А щом си избрал вече и фирма ОК.Внимавай какъв е договорът.Винаги гледат да те прецакат.Така,че пожелавам ти КЪСМЕТ.Във Варна предлагат много хубави полски кухни,материалът и изпълнението са прилични.Всеки дърводелец ще ти я монтира.Поразходи се оше из магазините.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
08-02-2007 - 12:15:59
lukas Написал:
-------------------------------------------------------
> Дайте някакви координати на фирма Драго&Драго,
> моля.


фирма Драго&Драго - имам GSMа на служителката с която работя в офиса им на НДК - 0898598786 Ива

Все пак искам да кажа: За момента фирмата е коректна.Но нека да видим монтажа и изпълнението.Не искам да подведа някой.
По принцип тази фирма ми я препоръча близък човек който се занимава с дизайн и прави апартаменти на хора с много,много пари (ако това е някакъв показател въобще).Факт е че тяхната цена е най-добра.Нека обаче да видим и изпълнението.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
08-02-2007 - 12:29:39
Между другото,

Говорих с познат който се занимава с доставки на материали за изработка на мебели (кухни и други мебели).Та, той не беше прекалено изчерпателен (явно си пази хляба човека) но все пак това което сподели е интересно-> към 20-30км след българо-гръцката граница има завод за производство на ПДЧ и МДФ плоскости и плотове, като имат и предлагане на панти,крепежни елементи и т.н.Цените там са европейски а не български, тоест по евтини от всичко това което може да си купите от вносителите и складовете на едро тук.Предполагам че много от материалите се купуват от там и като ги внесат в БГ -> хоп още 80-100% печалба.При положение че България и Гърция нямат вече митническо облагане и не се плащат мита като членки на ЕС смятам че може да излезе доста евтино.Явно само ти трябва време,търпен, бус със зелена карта и читав дърводелец за да си направиш кухня мечта.При моя вариант (Г-образна 2,50/1,20 горен и долен ред) се съмнявам да дам повече от 500-600лв, включая и труда на дърводелеца.Лошото е че ми липсва време и бус smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход