Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!

Публикувано от ivo107 
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
01-10-2008 - 16:56:47
Здравейте,

фирма Вестони работи само с внос от Румъния и Италия. Кухнята, за която говорите е с 99% вероятност внос от Румъния (ще бъде изработена там).
И материала и изработката си струват парите според мен.
По-масивни плоскости, по-хубав фурнир, механизми и изработка..

(не съм от фирмата, но имаме бизнес отношения с тях)

Поздрави
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
27-10-2008 - 16:22:25
Ето няколко мои мнения...имам известен опит с мебелите- занимавам се с проектиране и съм обзавеждала някои жилища. Не пиша , за да си правя реклама и търся клиенти, просто съм възмутена от работата на някои фирми.
Моля- никога не правете грешката да си поръчате кухня от фирма " СЕНСО ". Намира се на бул.Габрово в София. Имахме 2 кухни- 1.направиха грешки в изпълнението на проекра още при поръчката, после при монтирането-грешки, а и качеството не беше никак задоволително. 2.макар и първото впечатление за консултантите да е добро-повярвйте ми-нищо не разбират!!! 3. не са точни до степен , че дори не мога да повярвам.
След 6месеца, скъсани нерви и корекции по кухните сега пак има грешки , които не поправиха и ние предпочетохме да коригирама канализацията отколкото да имаме нещо общо с тях!!!
Искрено бих ви препоръчала фирма РЕА4- перфектно консултиране, проекти, отношение, монтиране. Имаха забавяне от 1 седмица в един от случаите, но за мебелите по поръчка това е допустимо- ( rea_4@abv.bg ; тел: 02 9434361) Цената е сравнително висока, но напълно отговаря на качеството.
Надявам се да съм била от помощ...ако някои се интересува от моята работа и това би могло да помогне при решението му при избор на фирма- www.bondart.eu
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
25-11-2008 - 12:35:54
ЕЙ ХОРА СТИГА СТЕ КУПУВАЛИ БЪЛГАРСКИ МЕБЕЛИ ИЗРАБОТЕНИ КАТО В ЧАС ПО ТРУДОВО! НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ, ЧЕ КАЧЕСТВО В БЙЛГАРИЯ ПОЧТИ НЯМА НАЙ-МНОГО 10% ДА СА КАЧЕСТВЕНИТЕ! И АЗ МИНАХ ПРЕЗ АДА НАРЕЧЕН БЪЛГАРСКА КУХНЯ И БЪЛГАРСКИ ИНТЕРИОРНИ ВРАТИ !Е ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПОВТОРЯ !
ЗА БОГА БРАТЯ НЕ КУПУВАЙТЕ БЪЛГАРСКИ МЕБЕЛИ ,ДОКАТО ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ИМ НЕ СЕ ОСЪЗНАЯТ И НЕ РАЗБЕРАТ, ЧЕ ТАКА БИЗНЕС НЕ СЕ ПРАВИ! НЕКАДЪРНИ В ИЗРАБОТКАТА НЕКАДЪРНИ И В МОНТАЖА!
wal
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
25-11-2008 - 13:12:02
много съм доволна от кухни "Прима" мисля 4е се казваше фирмата - намира се на пл.Възраждане ( София) -преди 3 години поръ4вах от тях - нямам забележки към срока и изпълнението - вси4ко беше то4но smiling smiley
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
25-11-2008 - 16:46:44
Саша, недей така, нали ти е ясно, че не бива заради Илия да намразваме и Свети Илия?! Ако искаш да си точен и да ти вярваме, кажи си : коя е въпросната фирма и какви са кусурите, които допускат. Ето това е начинада се разчистват фирмите, които ни маскарят.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
12-01-2009 - 15:06:45
За едни добри български мебели - тел. 0885024332
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
15-02-2009 - 11:07:19
Привет,
горещо препоръчвам майстор на кухни по поръчка Тодор Фроликов. Много съм доволна намерих го на [www.hamali.bg]. Моята кухня е над 4метра долни и 4м. гони шкафове направи я за 20 дни и ми струваше 4000лв. без никаква забележка. Мога да изпратя и снимки. прави и антрета, секции, гардероби по поръчка



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-02-15 11:08 от vili_kk.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
12-03-2009 - 00:12:27
Не всички български производители не стават, даже смятам че българскита мебели са по-добри от така наречения внос на "висококачествени" Италиянски и Немски мебели (казвам го от горчив опит). Аз останах изключително доволен от фирма Перфект Мебел. Поръчах си кухня от тях защото са от София и са производители и за щастие не збърках този път. Горещо ги препоръчвам на всички колебаещи се от къде да си вземат обзавеждане.

Ето и сайта им: www.perfektmebel.com

Магазинът в който бях се намира в кв. Лозенец, но не си спомням точният адрес, е на който му трябва ще си го намери в сайта им.
Хайде успех на всички *ok*



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-03-12 00:14 от PetkoPS.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
19-03-2009 - 18:33:10
Харесах си кухня от мебели " Ломбардо".Някой може ли да ми каже дали има впечатления от тази фирма? *sos* Благодаря!
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
08-04-2009 - 18:40:24
Мечти мечти.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход