Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Печки с програмируемо включване?

Публикувано от Продавач 
Печки с програмируемо включване?
15-11-2005 - 11:18:43
avatar
Електрическа печка с термостат и програмируемо включване и настройка на температурата ТЪРСЯ.
Ако някой знае дали и къде има нека да напише моля!
Има едни малки духалки, които могат да се изключват сами когато им зададеш опрделена температура. Но аз искам да си намеря нещо, което да се включи в 18:00ч. само и докато се върна от работа в 19:00 или по-късно вече да ми е топличко в стаята.

Ей аман от злобари бе все някой им е крив.
P.S. Той си знае кой е

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2005-11-16 08:21 от Продавач.
Рекламата как ти я плащат, на дума, на ред или в радиатори.
Re: Печки с програмируемо включване?
15-11-2005 - 17:20:16
Сложи си един климатик, не се занимавай с глупости smiling smiley
Те си имат и таймер, а и е доста по икономично.
Re: Печки с програмируемо включване?
16-11-2005 - 08:19:54
avatar
Какъв ти проблема имотко???
Представяш ли си Техномаркет да тръгне да си прави реклама по форумите наистина??? Аз не мисля, че им е необходима или може би смяташ, че Елдом Инвест имат нужда от рекламаsmiling smiley))?
И за да ти докажа, че ме бъркаш с някой ти давам линк към конкурентите на тези, които "ми плащат на дума или на ред":

[www.densi.bg]ОТОПЛЕНИЕ&cat=РАДИАТОР&product_id=5890

[www.technopolis.bg]


Въпроси да имаш други?
:crazy:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
По-ведричко деsmiling smiley
16-11-2005 - 13:43:41
avatar
Имотко ми написа:
"Рекламата как ти я плащат, на дума, на ред или в радиатори."

Вероятно, защото бях сложил линк към радиатор, който се продава в Техномаркетsmiling smiley
И за да му покажа, че греши изтрих линка и сложих други два на конкурентни магазини...Но изказването му го приех като злобно може да е било повече иронично незнамsmiling smiley Но и в двата случая не ми допада.
В други теми аз съм писал за застраховките и веднага се повява подобен укор: "Ти сега да не се опитваш да ни продаваш нещо?" smiling smiley))) При положение, че съм сложил линкове към всевъзможни компании...всеки търси под вола теле и това ме дразиsmiling smiley


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-17 17:20 от Продавач.
Абе хора,този форум с идеална цел ли е?Ако аз кажа на някой да си купи печка от някъде си,значи ли ,че гледам да изкарам някой лев като посредник.Ами дори и така да е какво го бърка незнам кой си. Ами в този форум 2/3 от хората се занимават с пускане на обяви ,че продават един куп имоти,като нито един от тях не е техен.
Re: Печки с програмируемо включване?
16-11-2005 - 18:12:55
avatar
Нали знаеш има хора на които все друг им е крив за нещоsmiling smiley
:ami:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Изцяло подкрепям ПРОДАВАЧ относно въпроса за линковете,а се учудвам защо МАЯ се прави на неразбрала- та тя лично е затрила линкове постнати от мен.Препоръчвам и внимателно да прочете поста на ПАРТНЕР и дано разбере природата на злобарите confused smiley
Споко
17-11-2005 - 15:41:39
avatar
Споко
според мен би било неправилно във форума да се коментират конкуретни на имоти.нет портали (то май те нямат конкуренция), защото е все едно в шоурума на Тойота да влезнеш със свой приятел и да коментаираш на висок глас, че Шкода прави подарък комплект 4-ри нови зимни гуми ако им станеш клиент. На другия ден пак да отидеш в шоурума на Тойота и да коментираш на висок глас, че пък във Мотое Пфое в Младост новата Фиеста се продава с безплатен климатик... А всъщност ти да караш Тойота...
Но ако си в същия шоурум и всеки ден си пиеш кафето там и говориш за най-различни неща като например, че си решил да смениш маслото на колата си с нова марка автомасло, която приятел ти е препоръчал едва ли ще дойде охраната при теб да те пита -

"Абе ти тука какво търговец ли го раздавш? Масло ще продаваш на хората в кафето я марш на вън!!!"

Така, че много моля когато следващия път заговоря за нещо - СПОКОЙНО не викайте охраната ще ви дам и на васsmiling smiley)))) :} :} :} :} :} winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2005-11-17 15:43 от Продавач.
Извинявай, Продавач, просто се пошегувах.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход