Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПОДДУШОВО КОРИТО

Публикувано от muskulche 
ПОДДУШОВО КОРИТО
14-01-2007 - 16:56:49
Някой знае ли къде мога да намеря поддушово корито, което да е от санитарен фаянс и дали разликата в цената е голяма сравнено с акрилните ?
Кой от двата материала бихте предпочели ?
Re: ПОДДУШОВО КОРИТО
18-01-2007 - 16:55:58
Много отговори ..чак не знам вече какво да правя smiling smiley
Re: ПОДДУШОВО КОРИТО
18-01-2007 - 17:06:04
Ами ой и въпросът е малко..... имаш превид поддушово корито изградено от санитерен фаянс ли? Ами този, който лепи фаянс би трябвало да ти го изкроди от избрания от теб материал. Един приатл преди месец се сдоби с такова от най-малките плочки, които се продават на мрежа, голяма врътня било, ама сега е супер)
Re: ПОДДУШОВО КОРИТО
18-01-2007 - 17:11:11
Виж в Санекс, Сико С или Джесика, Идеал Стандарт имат такива фаянсови корита и те са за препоръчване пред акрилните, проблема е че са тежки и трудно се монтират. Трябва да съобразиш размера на кабината с размера на коритото.
Re: ПОДДУШОВО КОРИТО
18-01-2007 - 19:31:09
Ами точно за фаянсово корито питах ..защото именно ме притеснява че акрилните се огъват много ... не знам каква е технологията на монтаж ..но все си мсиля че е по добре да се подложи нещо под него за по голяма стабилност ..Ще погледна колко струват във въпросните фирми които ми изброихте !
Надявам се да няма огромна ценова разлика !
Благодаря за отговорите
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход