Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Избор на прахосмукачка

Публикувано от анси 
Избор на прахосмукачка
22-12-2006 - 17:05:10
Трябва да си купувам прахосмукачка и се двуомя между прахосмукачка с воден филтър и система "Циклон". Моля ви ако някой има мнение по въпроса нека го сподели с мен. Ще съм много благодарна.
Re: Избор на прахосмукачка
03-01-2007 - 00:08:22
Бих Ви предложил почистваща система 'РЕЙНБОУ' , но е малко скъпичка...Все пак ,ако имате интерес ми звъннете на тел: 0885 906 668 Алексеев
Въпреки всичко , не е лошо да поговорим и да Ви обясня към каква прахосмукачка да се ориентирате - ако не желаете да говорим за горепосочената.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-01-03 00:15 от tehnic.
Re: Избор на прахосмукачка
22-02-2007 - 18:59:37
Виж това.
И струва само 665 лв
[cache.vendaria.com]
Re: Избор на прахосмукачка
22-02-2007 - 21:32:08
Тази тема май си я откриват само за реклама от Rainbow (РЕЙНБОУ) все едни и същи хора!
Те не щат да разберат , че не са ни интересни. Водните филтри са опасни - защото генерирет аерозали ( с размери 150 - 500 микрона ) и чрез тях разпространяват в помещението всичкия ситен прах, вируси, спори, плесени и т.н. , които разболяват тези които ги вдишват във вид на "свеж приятен въздух" .
Re: Избор на прахосмукачка
23-02-2007 - 16:13:27
Така е, не съм им фен.
Много пари са това.
И неоправдани.
Разбирам да чистеха сами...winking smiley
Но, виж, това роботче...направо ще си го купя, защото цената ме устройва, нищо, че тук внасят стари модели, новите кой знае колко струват.
А това го продават в Хит и много електронни сайтове.
Ще си купя от Хит, защото цената му там е 665, а във всички други сайтове - 666...а аз мразя това число. smiling smiley
Re: Избор на прахосмукачка
28-02-2007 - 13:32:33
Къде мога да го видя това сладурче? И откъде се купува? Моля, дайте ми повече информация - хареса ми smiling smiley Какво е това Хит?
Благодаря предварително smiling smiley

Нямам нищо общо с Рейнбоу, не съм им агент, просто си търся прахосмукачка . Разбрах, че не трябва да е с воден филтър и благодаря smiling smiley
Re: Избор на прахосмукачка
05-03-2007 - 10:22:05
Ето някои продавачи:
[www.market.bg]
[bonus.bg]
[get.bg]

Сигурно има и още, но не ми се рови.

"Хит" е хипермаркет, който се намира на спирка"Сливница" на метрото.
Аз ще купувам другата седмица.
Като разглеждаш офертите, ще забележиш, че по-скъпата изгражда зве виртуални стени. Не съм питала, но мисля, че това е по-добре, защото можеш да ограничиш пространството, което ще чисти, по-добре се загражда с две стени. Може да си разсипя мляното кафе на плочките и като задам параметрите, роботчето ще чисти само на тоя периметър, а няма да се мятка из цялата кухня. smiling smiley Поне така си га представям, де. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход