Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

мека мебел

Публикувано от cabaret 
мека мебел
02-11-2006 - 15:32:35
Здравейте! Ще съм very happy ако ме насочите към магазини с хубава мека мебел на разумни цени. Търся да си закупя 3-ка диван за хола с механизъм за спане. И тъй като пообиколих Пиротска, а там няма голям избор, насочете ме към някое местенце, откъдето да остана доволна. Иска ми се да е нещо свежо като дизайн и да не е на италиански цени. Търся също маса за трапезария и столове. Каква съм такава - харесвам все скъпи неща, които не мога да си ги позволя. Една приятелка ми даде идеята да си купя такива вносни с лек дефект и ме насочи към един магазин с-у Арена 1 - пише Мебели от Германия. Останах тотално разочарована - 2-ра ръка диванчета, ама и им личи! sad smiley Ходих и до някакъв магазин на Тодорини кукли в "Суха река" - мебели NEKERMAN на половин цена (както прочетох някъде из нета), обаче магазина се оказа, че отдавна го няма там. И така тотално се отказах да търся разни полезни изкопаеми от рода на "нови, т. е неизползвани, на 50%" или нещо такова. Помагайте!
Re: мека мебел
07-11-2006 - 17:58:15
Опитай в Комо на околовръстния път в Младост 4 при Технополис. Има един много известен модел диван, който става на легло чрез изтегляне и цената му варира между 300 и 400 лв според цвета на дамаската. Изглежда съвсем прилично. Там също понякога има дивани с транспортни дефекти и съответна отстъпка. Е, има и много по-скъпи, естествено.
Re: мека мебел
08-11-2006 - 05:47:50
Pogledni tuk [www.hopmebeli.hit.bg] , ne sa koi znae kakvo, no tsenite sa dobri, dano ti svarshi rabota.
Re: мека мебел
10-11-2006 - 12:14:42
Благодаря, че се отзовахте. Послушах ви и отидох в Комо - магазина ми хареса, голям е. За съжаление обаче нищо не си избрах. Имаше наистина дивани на ниски цени, но само 2-3 можеха да се използват за спане и се разпъваха като облегалката пада надолу и може да се легне по дължината на дивана. Аз обаче искам да се разпъва напред. И така - и маса за трапезария не харесах - бяха огромни (като заседателни) и нямаше голям избор на столове. Но все пак радвам се, че посетих магазина. Thanks.
Re: мека мебел
17-11-2006 - 16:46:46
Shte bada kratka.RUM Kremikovci. ENIKOM M na Lomsko Shose bl.171 , no po-skapo.
Re: мека мебел
26-11-2006 - 19:27:07
[bgcolor=yellow]
ДИВАН - МОДЕЛ 2004 ГОДИНА - РАЗТЕГАТЕЛЕН , ИЗДЪРПВАЩ МЕХАНИЗЪМ.ЦВЯТ: ЗЕЛЕНО И ЖЪЛТО;РАЗМЕР:185СМ/125СМ - ЦЕНА 220 ЛЕВА eye popping smiley
[/bgcolor]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход