Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Staklopaketi + niskoemisiini stakla

Публикувано от Plamen Penev 
Staklopaketi + niskoemisiini stakla
21-10-2006 - 14:35:45
Zdraveite
Ima li niakoi info za staklopaketite i po-tochno za prilojenieto i polzata ot postaviane na niskoemisiini stakla? Dokolkoto chuvam ot tuk-tam, postavianeto na takiva zavisi ot izlojenieto na prozorcite i t.n. Shte sam blagodaren ako niakoi moje malko da pomogne! Stava vapros za dvustaen apartament s plosht na prozorcite saotvetno okolo 11m2 na dnevnata i 6m2 na spalnia, izlojenie: zapad.
Predvaritelno blagodarya na vseki, koito pishe!
Plamen
Re: Staklopaketi + niskoemisiini stakla
23-10-2006 - 12:48:38
Plamen Penev здравей,

Не е приятно да не обърнат внимание на въпроса, проблема, болката ти !
Знам за какво става дума ! Ставал съм свидетел, когато такъв или сроден на него въпрос, просто увисват.

Използвам случая да се обърна към тебе и към много други колеги, които по понятен начин поставят често идентични или еднородни въпроси, но с малко или много отместени във времето :

Моля, прочетете повече теми във форума ! Задължително не забравяйте да погледнете и в архива на форума по стария формат ! В началото на всяка тема има линк към стария форум.
Опитайте с едно обикновено "търсене" при кодови думи и след това прегледайте целите теми, които излизат.
Много пъти се получава така, че след един напълно нормален въпрос, отговор не следва. Разбираемо е - за едни въпросът е приключен и безинтересн, за други е напълно непознат.


Проблемът е, че дискусиите и ценните приноси не са събрани в един "The best of ..." по въпроса. Информацията във форума набъбна и изваждането на "златните зърна" става все по-трудно. В един момент ще бъде вероятно и почти невъзможно.

Темата с нискоемисийните (нискоемисионните) стъкла е засягана често. Нямам убедеността, че бих могъл (дори при време и желание) да развия достатъчно надежно тезите по този въпрос.
Затова, потърси, прочети, прецени кому може да се довериш и ..
Успех !

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход