Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Благодаря ви форум-ци! Фирма, която ми реши проблемите с дизайна!

Публикувано от dragova 
Благодаря ви форум-ци! Фирма, която ми реши проблемите с дизайна!
17-10-2006 - 15:27:47
Благодаря на всички,
които са отделили време за този форум, чрез който успях да си намеря страхотна дизайнерска фирма!

Подобно на много други новодомци преди три месеца бях в следната ситуация - с нов апартамент, нуждаещ се от пълно обзавеждане на нормални цени и с индивидуално дизайнерско решение. Естествено, първият ми "search" беше в Интернет. Случайно попаднах на този форум, където прочетох добри отзиви за фирма "Фантастико мебел". Реших да пробвам и посетих офиса им в София. За 2 седмици ми изготвиха страхотен проект - кухня, хол, спалня, детска, портманто, дрешник! Цени - те са абсолютно достъпни. Мебелите вече са монтирани. Исках да споделя с всички, които са обезнадеждени, че вече и в България има фирми, които работят на европейско ниво и качество.
Благодаря!
Re: Благодаря ви форум-ци! Фирма, която ми реши проблемите с дизайна!
17-10-2006 - 18:43:00
Bihte li mi dali tel. na ofisa im v Sofia.
Re: Благодаря ви форум-ци! Фирма, която ми реши проблемите с дизайна!
18-10-2006 - 10:32:16
Телефонът им е 862 60 23.
Re: Благодаря ви форум-ци! Фирма, която ми реши проблемите с дизайна!
18-10-2006 - 14:46:41
Твърде плоска реклама. Пак ще ходим за конци и кукли да правим вуду магии май smiling smiley
Re: Благодаря ви форум-ци! Фирма, която ми реши проблемите с дизайна!
18-10-2006 - 15:52:40
Надявам се, че споделеното от мен МНЕНИЕ за фирма "Фантастико мебел" няма да бъде разтълкувано като РЕКЛАМА от повечето посетители на този форум. Адресати на мейла ми са хора, които търсят РЕШЕНИЯ, а не скучаещи "сърфисти" във форумите.
Re: Благодаря ви форум-ци! Фирма, която ми реши проблемите с дизайна!
10-11-2006 - 17:55:40
тази фирма има ли офиси в Пловдив?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход