Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Rainbow прахосмукачка - да или не?

Публикувано от Ronia 
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
15-08-2008 - 18:48:54
Здравейте, почетох малко форума, и не мога да разбера защо някои хора просто се опитват да убедят другите, че мащината не е добра, напротив приятели, тази машина първо, 4е е вечна, а и още няма по-добри от тях и това е всепризнато в цял свят!! Така аз си купих новия модел, та ако някой иска читав Рейнбоу може да ми се обади и бих могъл да му го продам за 600лв, перфектен е, ще сте очаровани от възможностите му, особено ако не сте имали. 0883310017
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
26-08-2008 - 01:24:03
ЗДРАВЕЙ karlitobrigante много ме заинтригува офертата ви понеже съм с малко бебе и в процес на стоеж удома. интересува ме дали офертата още важи или вече сте я продали . smiling smiley
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
29-08-2008 - 23:25:59
колко "ефикасна" е тази прахосмукачка можете да видите ето тук:



Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
31-08-2008 - 12:09:05
ха-ха-ха! Ето я истината за Рейнбоу, прехвалената, преееееескъпа автоматична метла!!! :} :} :} clap: clap: clap:
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
01-09-2008 - 10:37:35
Системета е перфектна и съм изключително доволна. Използвам я от доста години, но нямам собствена. Затова искам да закупя, но на добра цена. Ако някой продава втора употреба да се обади. 0888/868746
mn
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
03-09-2008 - 15:47:31
Обади се в сервиза на Rainbow. Там можеш да намериш система, втора употреба, с гаранция 1 година, на сносни цени. Аз скоро се възползвах от това и купих на родителите ми. smiling smiley
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
08-07-2010 - 14:49:01
Здравейте, аз продавам една такава прахосмучкачка. Почти не е ползвана. Комплектът е пълен - с тупалки, перачки и още милион неща. Продавам я, защото преди време майка ми и леля ми си купиха 2 и едната си седи ей така. Ако някой има интерес телефона ми е 0888 216 207. Живея в София. При интерес няма проблем да занесем първо машината за преглед в сервиз.
Успех на всички *pardon*

п.с. Рядко влизам в този форум, затова ако имате интерес би било по-добре да се свържем по телефон, също може и по скайп..и т.н.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-08 14:50 от tuffy.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
22-09-2010 - 23:13:08
Побеснявам и се възмущавам на хора,който,пишат,пишат,пишат,за нещо,по дадена тема,и ако някой го интересува нещо и иска да се свърже с тях,те просто не оставят и грам следа зад поста си,не казвам ,че трябва да си оставят адресите,и телефоните,но например,(все пак в 21 век сме),е нормално ,когато се регистрират,да оставят имейл за връзка. Изчетох всичко за тези Рейнбоу прахосмукачки,за близо 10 дни ,ако искате ми вярвайте,но изчетох почти всички форуми.Никога не съм се смял толкова много,не на прахосмукачката,а на това, което пишат посетителите, и на самите изказвания,на притежателите на Рейнбоу,и на тези който е нямат,а най вече когато се зачепкат двете страни един с друг и вземат да спорят с обидни думи,и да се нападат един друг,просто ми беше по забавно и от най-смешната комедия,която съм гледал.
Получих възпаление на очите и ранички,защото четох много,и стоях,пред компютъра близо по 16ч,за 24ч в денонощието,в продължение на 10 дни.Искам да се свържа с по-горе споменатата за Дистрибутор и собственик на прахосмукачката -VORWERK-Stelliana,ako,все пак има модератор в този сайт,и ме чете,или някой друг,нека да ми помогне да се свържа с нея.Интересуват ме подробности за тези прахосмукачки,и желая да си закупя евентуално (НЕ РЕЙНБОУ,А Vorwerk) .Но как да стане,никъде не мога да е открия.Мнението ми за Рейнбоу, да или не,е много заплетено,забравих да кажа ,че 2 пъти в продължение на 7,8 години съм гледал демонстрацията,от различни дистрибутори,последната преди 2 дни,но аз съм супер обективен и няма да плюя никого,нито продукта рейнбоу,нито тези който не са си го купили,моето мнение е абсолютно обективно, и го казвам освен на база домашната демонстрация,и по преценка на това което изчетох за 10 дни почти денонощно.Рейнбоу има качества,и то доста,най вече в уреда за тупането(Просто на бялото черно не мога да кажа,тупа много добре),а също и в самата система, като най - много мен ме впечатли това,че може,и има опция, която найстина улавя праха като смуче,и тaka действително,ако си един разумен човек,ще се сетиш,че след като нещо като прах лети във въздуха ,а тази система постоянно смуче,означава ,че малко или много въздуха се пречиства,сега дали е напълно пречистен или е само до известна степен не мога да кажа,и не съм правил замерване с уреди на НАСА и тяхните лабораторий,така че уреда си има положителни качества,но на теста на Гранита ми в хола,който е почти идеално гладка повърхност се посра.Сложиха перящото устройство и почнахме,да пускаме препарат,после да плакнем,и през цялото време устройството такива звуци издаваше по пода, от типът на гадно скрибуцане и стържене от допира на пластмасата с гранита ,че ми се наду главата,и нервите ми се изпилиха за секунди,а и докато правихме теста, ми обясниха,че този шум идвал от това ,че гранита по пода не бил нареден равно и затова скърцало,после почнахме да подсушаваме,но за мен си беше много ,много минимален ефектът от събирането на водата,едно 35% водата оставаше,абе наду ми се главата от скърцането и не подсуши така както аз очаквах,има и друго,пробвах се малко аз да поработя с уреда,А НЕ СЪМ НЯКЪВ КЕКАВ МЪЖ,емийййййй казвам ви, за 10 минути кръста взе да ми се схваща,и е супер непрактична с толкова много обем, който заема с всичките приставки.Когато им казах,къде им е слабата страна на уреда,демото приключи на следващата минута, и взеха да си опаковат кашоните,който свалихме трима човека до колата им,разбира се не се отървах без да препоръчам 4 мой по богати бъдещи клиенти на продукта.
Моето заключение ,е следното:Тази почистваща система си има плюсове и качества само при определени места,и приставки,но дори и така да е, това не означава,че трябва да е купуват хората за сума, която да нахрани всички по веригата,това е безумие,това не е изобщо реално, да се иска нещо от рода на такива суми е нахалство,напълно съм категоричен,(Ама извинявайте докато има такива, който да ахват пред нейните положителни качества и да се съгласяват,те що пък да не си искат 4500 лева,и да не си живеят от гърба на серсем будалите.Не казвам ,че са такива ,защото искат уреда ,а защото се съгласяват на безумната цена)дори и да вади акарите,и да пречиства,тази цена граничи с безумие ,ако се смяташ за нормален би помислил преди да ги дадеш.Тел.ми е: 0886754807,имейла ми е Strashimir6554@gmail.com,Skype: Strashimirmalinov6554.Aз съм неутрален,не взимам страна,и съм се ориентирал към уред Karcher SV1902
,за него четох още 5 дни,и дори писах на човек от един форум, който е има от 2 години, ходих у тях да гледам как се справя на живо(светкавица е),супер е,но при нея има друг проблем,тук в България цената и варира от 1440лева до 1650,и се принудих ,да е поръчам от Германия,с познат,за сумата от 450 еуро,ако не открия до тогава нещо по- добро,но и парите на уреда да са за нормални,а не за болни
хора обзела ги манията ,че акарите ще им изядът дечицата докато спят.
Естествено някой ще се намери да ме напсува,но не знам само от коя страна ще е,дали притежател на Рейнбоу,или такъв който няма Рейнбоу
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
13-01-2011 - 15:50:17
А дали може да се върне?
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
14-01-2011 - 11:27:09
Рейнбоу е добра,но тежка и неудобна за ежедневно почистване.Иначе идеята за воден филтър много добра.Имам такава от десет години,но жена ми я ползва 3-4пъти годишно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход