Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Rainbow прахосмукачка - да или не?

Публикувано от Ronia 
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
26-03-2008 - 16:41:09
Да ви разкажа само.. понеже беше много скъпа аз се отказах ...(аз стартирах тази тема)

Но преди месец мъжа ми взе решение да купим, защото на него му направили презентация. Взехме я на изплащане (няма оскъпяване). Приблизително 4000 лв е . По 166 лв на месец за 2 години.
С всички екстри. Новия модел пере.
Аз ужасно се изнервих, защото когато му се молех да я вземем и да помогне само с част от парите ме изкара луда толкова пари за "прахосмукачка" а сега сам реши... (толкова за уважението на моето мнение .. ама мъже...)

Но в крайна сметка се радвам и няма как да ви опиша как чисти. Какви неща излизат не е истина!!! На 5 тото минаване на килима, на детето в детската стая , който е най-чистото нещо вкъщи и изглежда абсолютно чист - на 5тото минаване изкарвах още пясък!??!
А прането е върха... беше болна малката преди 2 седмици и повърна на килима .. аз гледах, гледах стресирано и извадих рейнбоуа перящото устройство минах с него и готово - като нов...

Иначе аз сега се бъзикам с мъжа ми, че за килим от 300 лв взе прахосмукачка за 4000 и така...

Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
26-03-2008 - 17:41:36
Спомени от преди две-три години за Рейнбоу. И затвърдено мнение.
1. Непосилно и неправомерно скъпа - в сравнение с аналогични уреди в чужбина.
2. Изключително нахални и неумели дистрибутори. След т.нар. демонстрация останах с:
- главоболие от продължилата твърде дълго визита, а ме бяха излъгали, че ще ми отнемат по-малко време,
- чувството, че съм един нищожен и неграмотен екземпляр, който живее в кочина,
- потиснатост, че боледувам може би от три-четири ужасни болести и малко живот ми остава още, с това, което имам в дробовете си и разни други неща,
- притеснението и неудобството да звъня на 5 телефона на близки, на които се извинявах, че не съм могла да откажа на тези нахалници да им дам телефони за други демонстрации. Там отказ няма - кърлеж можеш да извадиш по-лесно, но от дистрибутора не можеш да се отървеш, освен ако 5 адреса на близки хора не им дадеш. Пък и недоволни, разпитват за материалното им състояние - ако не са бизнесмени, се мръщят, а за пенсионери направо презрително те поглеждат.
- нервите от скандала с моя колежка, която ми ги натресе тия на главата с мила молба, че дъщеря й била там стажантка и трябвало да натрупа брой демонстрации и че нищо не се искало от мен, само за половин-един час да ми покажели...
- изгърбих се от чистене след визитата, тъй като дистрибуторката на всичкото отгоре беше и неумела и взе, та изтърва буркана с вода със събраната демонстрационна чернотия, събрана в него, на килима ми - можете да си представите ефекта.
Мерси много. Още си живея без Рейнбоу - такваз неграмотна и пред умирачка, дето се вика.
По нахалство тези дистрибутори са първи, след тях идват Хербалайв. Най-ми бяха драги Цептерите, може би поради характера на демонстрацията - и маса спретнахме, и познати се събрахме.... пък и на тях доста добър оборот направихме, реален, от по-малки поносими суми, та после и продължихме...
Abu
Re: Може ли нещо друго?
26-03-2008 - 23:04:29
Кажете някаква свястна марка/модел за около 400-500 лв. Жена ми нарежда нещо за някакъв DYSON, ама не се продавали в Бг?!? А разни делонгита и филипси само ги подритвам из къщи и нищо не вършат. Нещо кораво и мощно, па ако ще да не е с воден филтър.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
26-03-2008 - 23:28:38
Еличка, благодаря много, взе ми думите от устата, точно така мисля и аз и посмъртно няма да си взема такова чудо! Еееееее, в краен случай, ако ги направят по 2 за лев - тогава, може!! clap: Бих дала около 500 лв., само в случай, че сама чисти и пере, при това, когато ме няма в къщи!!! :} :} :}
mn
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
27-03-2008 - 12:16:28
Всяка стока си има почитатели и ползватели. Забележките на Еличка и Пепа по-скоро са свързани не със самия продукт, а с дистрибуторите и тяхното поведение.
Rainbow си има своите предимства и е единствената на този принцип в света/със сепаратор/.
Цитат:"изгърбих се от чистене след визитата, тъй като дистрибуторката на всичкото отгоре беше и неумела и взе, та изтърва буркана с вода със събраната демонстрационна чернотия, събрана в него, на килима ми - можете да си представите ефекта"- мърсотията е била в твоя килим и дистрибуторката неумело го е върнала обратно. Не е ли така?
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
27-03-2008 - 13:58:20
mn, възраженията не са само срещу дистрибуторите, а и за самия продукт! Няма логика един слугински инструмент /не го тълкувайте обидно/, защото все пак това е инструмент за слугуването в къщи, да струва колкото един автомобил 2-ра ръка, при това нелош!!! Нали си спомняте колко струваха плазмите преди 2-3 години и колко сега - разлика 2-3 пъти по-ниска цена. Същото се отнася за компютрите, особено лаптопите!!! И т.н., примери, бол! Но Рейнбоу, просто се олива! Но в края на краищата, не е луд който яде баницата, а който му я дава. След като има хора, на които хилядите са им в излишък, Рейнбоу ще цъфти и ще върже, халал да им е!
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
02-04-2008 - 19:17:45
ПРОДАВАМ СИСТЕМА "RAINBOW" С ГОЛЯМА ТУПАЛКА + ПЛАТЕН ЕДНОГОДИШЕН АБОНАМЕНТ ЗА ПРОФИЛАКТИКА ОТ ПРЕДСТЕВИТЕЛСТВОТО. ЦЕНА - 1500 лв. За контакти: todorov74@abv.bg, гр. Бургас
tio
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
02-04-2008 - 19:47:42
Ronia pozdravleniq za dobriq izbor,pozelavam ti dalgo vreme da si polzva6 sistemata.Predi 7godini sa6to mi praviha demonstraciq,haresa mi mnogo no agresivnostta na distributorite me otblasna.V USA novata sistema s perq6toto ustroistvo e 1 199$ bez DDS,zatova smqtam 4e cenite v Balgariq sa stra6no zavi6eni.
Abu ,prahosmuka4kata Dyson e mnogo dobra makar 4e pred Rainbow e kompromis.Cenata v USA e 399$,ima HEPA filtar ,kanistar za postoqnno polzvane v koito se sabira bokluka,tuk moze6 da pro4ete6 pove4e www.dyson.com smiling smiley
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
02-04-2008 - 20:14:30
Zdraveite, radvam se 4e ima hora koito sa na moeto mnenie .Naistina sum razo4arovana ot "RAINBOW" i ot novo 6te kaga tova sa nekorektni hora .Predi pove4e ot 6 meseca mi obe6taha sre6ta, za da dokaga tvurdeniqta mi otnosno nedostatucite na tazi sistema , taka i ne mi se obadiha......A proslovutata prahosmuka4ka si sedi vku6ti ve4e 6 godina......Nqma da q izhvyrlq dokato ne im dokaga pravotata si , a sled tova s udovolstvie bih q izhvyrlila.
Molq vsi4ki deto ne sa se vurzali na golemite prikazki na prezentira6tite nahalnici da mi pi6at (rosidimitrovabg@gbg.bg) smiling smiley
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
03-04-2008 - 23:44:06
Za zdraveto ne se pravqt ikonomii na pari druje :!:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход