Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Rainbow прахосмукачка - да или не?

Публикувано от Ronia 
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
24-10-2007 - 22:49:31
Kakvo zna4i ''na sila'', te si igraqt s psihikata na horata."Na sila " i "zaribqvane " e to4no tova da te nakarat da povqrva6 v ka4estvata na ne6to i posle te pritiskat da si go kupi6 , no kogato po4ne6 da go polzva6 se uverqva6 v ka4estvata.
mn, sigurno i ti polu4ava6 nqkakvi dividenti 6tom kato polzva6 ma6inata ot 10 godini, no molq ne pi6i pove4e i ne me ubegdavaj !!! Na vsqkyde po sveta , firma koqto e konkurentno sposobna i dyrgi na imeto i ka4estoto na produkta kojto prodava , pri naj-malkite oplakvaniq ot svoite klieti bi predpriela NE6TO........, no uvi pri RAINBOW ne e taka !!!
pozdravi
mn
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
28-10-2007 - 16:30:58
Мила rosidimitrovabg, всеки доволен клиент според теб получава дивиденти от фирмата; да,моите дивиденти са много големи - удоволствието да чистя качествено и лесно,без усилие.
Вземи се отърви от този уред,който не харесваш и не се нервирай повече. Аз така правя - като не харесвам нещо го махам и всичко си идва на място. winking smiley
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
29-10-2007 - 20:39:35
Prodavam periashto ustroistvo-chisto novo "(RAINBOW)" 230 Evro.Za vruzka pishete na emaila " tony_krivina@abv.bg " winking smiley smiling smiley :]
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
20-11-2007 - 21:19:26
Няма по добра прахосмукачка. Използваме я вече 6-7 години, в началото и аз бях скептичен, но си струва парите.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
11-12-2007 - 00:25:10
abe tapanari i tapanarki RANBOW E NAI DOBRATA MA6INA.Maika mi si q zakupi i e mnogo dovolna ot neq ,apak vie 4e neq haresvate si e va6a rabota sigorno nqmate tolkova pari da si q zakupite mizernici hihihihi clap:
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
11-02-2008 - 12:33:56
здравей мисля че това може да се уреди веднага а добра цена,мога да ти намеря машина втора употреба дори и на лизинг.пиши ми ако си проявяваш интерес desita_bg@abv.bg ще ти дам координатите ми.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
11-02-2008 - 12:40:56
искате ли малко повече информация за почистващата система RAINBOW? 0885522201 smiling smiley
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
22-03-2008 - 16:01:41
Ако някой продава такава прахосмукачка от новия модел моля да ми се обади.Но да е на добра цена.SKYPE - ZLATKA_KOSTENOVA
mn
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
25-03-2008 - 10:56:54
Знаете ли,че вече има нов модел на Rainbow? С ново, невероятно ,лесно за употреба перящо устройство - направо мечта!
Можете да ги видите на www. rainbowservice.bg.
Аз имам от най-стария модел, дали да не я сменя с новия модел? winking smiley
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
26-03-2008 - 16:21:05
А що не кажеш колко струва новия модел прахосмукачка??!! confused smiley eye popping smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход