Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Rainbow прахосмукачка - да или не?

Публикувано от Ronia 
Rainbow прахосмукачка - да или не?
06-10-2006 - 17:52:35
Бих искала собственици на rainbow почистваща система / прахосмукачка да споделят мнението си.

Направиха ми една пресентация, която ми взе акъла. Само който е гледал пресентацията знае какво изпитах и как сега се чувствам все едно живея в кочинка.

Но дали няма еквивалент на рейнбоу, който да е по-евтин.

Другото странно е, че намерих в някои сайтове продават точно rainbow за 1500 долара, а тук ми искат 4000 лв.

Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
06-10-2006 - 18:04:32
Забрави презентацията възможно по-бързо и си купи една прахосмукачка за 300-400 лв.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
06-10-2006 - 18:30:16
Не знам колебая се...


Виждам, че има подобна, която работи също с вода

[appliances.market.dir.bg]

но си мисля, че има разлика, само, че не зная каква.

На едно място в интернет прочетох, че някои некачествени прахосмукачки на воден принцип могат да причинят много по лоши неща от прахта, като оставят влажност във въздуха., която спомага за образуването на микроорганизми...

Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
06-10-2006 - 19:32:01
Тая зарибявка не остаря ли?
Ако ти презентират Бекъм (друг според вкуса), ще почустваш ли, че мъжът ти всъщност е прасе и е пълен с акари на иначе толкова симпатичните си места? winking smiley

Имаше няколко теми за Рейнбоу в стария форум.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
07-10-2006 - 08:54:43
Много благодаря!

Моля ако някой продава рейнбоу втора употреба да пише!

Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
11-12-2006 - 21:50:14
Zdraveite. PRODAVAM RAINBOW E-SERIES (poslednia model) na 3 godini e, perfekten, bez zabelejki, minal e profilaktika pak bez nikakvi zabelejki - za 1000lv sus vsichki konsumativi samo bez periashto ustroistvo to struva kum 300 evro ako iskate moje da si go zakupite ot rainbow, imam mieshto ustroistvo i tupalka, zaedno s drugiq markuch i pristavkite kum nego(standartno go prodavat s tezi aksesoari za 1890evro kesh. mnogo speshno mi triabvat parite, zatova go prodavam, sus vsichki dokumenti ot zakupuvaneto,bil sum dilur v rainbow imam i stariq model. Sus noviq, tozi koito vi predlagam sum prodal nad 10-12 mashini po domashni prezentacii i smqtam che tova e nai dobrata sistema za pochistvane koqto e izmislqna i izobshto ne e opasna naprotiv nai prechistvashtata e. ako imate interes se obadete 0878113637 Marian
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
11-12-2006 - 21:52:05
Zdraveite. PRODAVAM RAINBOW E-SERIES (poslednia model) na 3 godini e, perfekten, bez zabelejki, minal e profilaktika pak bez nikakvi zabelejki - za 1000lv sus vsichki konsumativi samo bez periashto ustroistvo to struva kum 300 evro ako iskate moje da si go zakupite ot rainbow, imam mieshto ustroistvo i tupalka, zaedno s drugiq markuch i pristavkite kum nego(standartno go prodavat s tezi aksesoari za 1890evro kesh. mnogo speshno mi triabvat parite, zatova go prodavam, sus vsichki dokumenti ot zakupuvaneto,bil sum dilur v rainbow imam i stariq model. Sus noviq, tozi koito vi predlagam sum prodal nad 10-12 mashini po domashni prezentacii i smqtam che tova e nai dobrata sistema za pochistvane koqto e izmislqna i izobshto ne e opasna naprotiv nai prechistvashtata e. ako imate interes se obadete 0878113637 Marian



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-12-11 21:53 от msk113.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
13-12-2006 - 12:00:12
Мариане, не е лоша машината, но това че е най-добрата е твоето мнение, все си мисля, че дори да прекарваш отработения въздух през вода и да му светиш с лампа да се види каква гнъс е, пречистеният уж, влажен въздух влиза пак в стаята ти....
В този смисъл според мен най-доброто е масово навлизащите машини, които изхвърлят въздуха направо навън - от сорта на Вакуфло, вече и немците изкараха от тези системи, това са машини, които американците от години ползват по хотелите и еднофамилните къщи, а отскоро (няколко години) се предлагат и във варианти подходящи за апартаменти - машината се слага някъде на балкон или етаж, има варианти.
Цената е абсолютно сравнима с Рейнбоу
Нямам интерес от постинга, много съм далеч от дилърстване на прахосмукачки (о, извинявай, Рейнбоу е система и се обижда на прахосмукачка), но времената на еднозначните твърдения във времето на информатиката отмина. Всяко нещо със своите предимства и недостатъци...
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
13-12-2006 - 21:20:39
Има доста мнения за прахосмукачките с водни филтри , някои от които си струва да се прочетата- следваи линка : http://imoti.net/phorum/read.php?f=26&i=473&t=473
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
16-12-2006 - 04:10:30
da be taka e moje i po dobro neshto da sa izmislili no zasega rainbow e nai zdravoslovnata izmislena prahosmukachka hora s astmi kato maika mi se rajdat s rainbow spirat pristupite i t.n i akarite ot legloto sa gadna gnus + tva zashto sporish kato nqmash rainbow u vas da vidish kak 4isti kvo e kak mirishe v staqta i t.n kvo kato e vlajen vazduha v banqta kato se kape6 da ne e suh? + tva separatornata sistema na rainbow e patentovana i svetovno priznata , a vazduha koito di6a6 naistina ne e 100% 4ist no e 99% koeto za men li4no e nai dobrata oferta...kakto i da e nqma da sporq s tebe vseki si ima mnenie za men rainbow si e rainbow se edno da sravnqvash mercesed s BMW - razlikata e v cenata i ka4estvoto... :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход