Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Rainbow прахосмукачка - да или не?

Публикувано от Ronia 
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
14-10-2015 - 15:25:25
В момента има супер добри нови прахосмукачки за много по-малко пари. По-добре да отида на Канарските острови с тези пари smiling smiley
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
21-05-2016 - 22:55:05
Много тъпо е да се изказват хора,по каквато и да е тема,без да въобще да си имат представа за какво става въпрос.
"Рейнбоу" е една дългосрочна инвестиция в здраве,която аз направих преди 3 години.Виждам и усещам резултата от това,че след много и всякакви прахосмукачки най-накрая имам нещо,което чисти,не хвърля прах,не мисля за филтри и за загуба на мощност,следствие на запушването им.Най-важното е,че дъщеря ми и ние, благодарение на тупалката на машината не спим в акарите и техните изпражнения.Които са гледали демонстрация знаят за какво става въпрос.
Но това,че на някои хора не им пука къде спят,не означава,че уредът не уникален,благодарение на сепаратора и не само,който "Керхер" и други такива нямат.
Гроздето е кисело за някои,а други,които не са видяли,нека видят пък после да изкажат мнение.На песимистите мога да им покажа лично разликите от тяхната прахоразпръсквачка smiling smiley и "Рейнбоу".
Поздрави на всички!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2016-05-21 23:05 от Моторист666.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
21-07-2016 - 15:37:25
Имаме познато семейство, което притежава прахосмукачката от чужбина и са много доволни, но със сигурност тук пазарът за нея е доста ограничен, пък и има достатъчно добри други марки и модели winking smiley

Добрата слава е по-приятна от розата [sunprotection.bg]
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
25-01-2017 - 20:34:40
Какви са тези прахосмухачки и какво им е специалното?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход