Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Rainbow прахосмукачка - да или не?

Публикувано от Ronia 
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
14-01-2011 - 12:07:26
Ще ви дам идея как да превърнете обикновената прахосмукачка за 50 лв - в Рейнбоу:
купувате си втори /и трети ако е необходимо/ маркуч, снаждате го с първия и изнасяте прахосмукачката на балкона /или на перваза на прозореца ако нямате балкон/. По този начин, чистейки, нито една прашинка няма да се върне в стаята.
Разбира се за тупането нямам заместител /все още :cry:/
Изкарал съм си патент за идеята, така, че не се опитвайте да ми я откраднете *ok*
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
10-02-2011 - 23:57:26
Някой продава ли прахосмукачка Рейнбоу. Ако е в добро състояние и на прилична цена, моля да се свърже с мен - gergana_nik2005@yahoo.com
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
05-04-2011 - 18:21:56
Ако една вещ е 10 пъти по-скъпа от друга подобна,то не винаги това означавa, че е 10 пъти по-добра.
Бих желал да купя Rainbow second hand на разумна цена.
Ето данните ми за оферта:
0886443604
i_drajev@abv.bg
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
31-03-2012 - 15:13:47
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не? Коректни и не
30-09-2012 - 08:29:23
Здравейте,
регистрирах се специално за да споделя част от впечатленията си от начина на работа на фирмата с прахосмукачките рейнбоу.
Ще споделя най-фрапиращото.
Първо по телефона им казахме, че нямаме намерение да купуваме подобно нещо, но те с няколко обаждания ни увериха, че не е необходимо да купим прахусмокачка , а само да гледаме презентацията. Да ама не, почуствах се малко не ловко като, казах , че не искам да я купя на края на презентацията . За почистване на матрака се указа, че ще е чист след доста минавания с тази прахусмокачка, разбирате, че ако не си я купите, бонуса безплатно почистване е безмислен, защото го минават веднъж и си утиват. А най-фрапиращото е накрая ме помолиха за телефони, имена и работа на мои приятели за демонстрациии.
Започнах да им изреждам и се усетих ,че ще ги притесняват. Понеже нямаше как да ги анулирам продиктуваните помолих изрично и много сериозно, да им звънна тези дни да ги попитам дали искат и реинбау да ми се обадят след седмица да им кажа кой е съгласен да го притесняват по телефона. С една дума им направих мечешка услуга на приятелите си и им дадох личната информация. Досещате се , че не ми се обадиха от фирмата, а мой приятел че са вече у тях. Възмутих се и говорих на момента с човека от фирмата и му казах да ми се обадят според уговорката или да не притесняват приятелите ми, защото някой от тях не искат и да чуят за тях. Не коректни са ,вчера отново мой приятел ми каза че са му звъняли. Извода е ако влезете в по-задълбочени взаимоотношения те няма да са коректни с вас.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не? Коректни и не
08-01-2013 - 14:34:39
Не просто некоректни- половината информация, с която те заливат на демонстрациите е пълна глупост! Да не говорим за лъжите!!
mn
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не? Коректни и не
18-08-2013 - 16:27:48
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не? Коректни и не
16-10-2013 - 15:07:08
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
27-01-2014 - 16:22:22
Има подобни на Кercher,като цени са доста по-добри и са професионални! Има даже такива за стоителни отпадъци*ok*Това с Рейнбола го помня от малка,смятай,добре ,че нашите тогава само тенджери Цептер си взеха smiling smiley
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
05-11-2014 - 15:26:47
На мен ми се иска да кажа за Реинбола, че бях адски скептична, но когато ми изпраха дивана и стана, като нов си промених мнението. Не бих си купила подобен уред, но с удоволствие викам фирма, която да ми почиства.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход