Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помощ хлебарки sad smiley

Публикувано от Ronia 
Re: Помощ хлебарки sad smiley
06-07-2016 - 14:15:13
Голяма напаст. Хубаво е да се купят кубчета и да се сложат в тъмните ъгли, но и спрей с който да ги убиваш по-лесно когато видиш. Известно време пръсках с Айкън и понамаляха.

Добрата слава е по-приятна от розата [sunprotection.bg]
Re: Помощ хлебарки sad smiley
16-07-2016 - 21:59:08
Здравейте.
Като човек, който работи в такава фирма бих ви препоръчал магнум гел. Представлява къщички пълни с гел за хлебарки. Действа така че се заразяват останалите от колонията и умират. Напълно безвреден за човека и евтин около 10 лв за 6 къщички за площ 100м 2 .[vimeo.com] Успех в борбата



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2016-07-16 22:02 от Tokich.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
30-08-2016 - 15:08:40
Хлебарките нападнаха хладилника. Имате ли идея как да го изчистим, защото те са вътре в самата кострукция, не са при храната, но все пак е много неприятно да ги гледаш близо до нея. Как мога да ги махна, пръсках, но изобщо не им действа. Вече планирам да изхвърля хладилника.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
15-09-2016 - 15:54:37
Quote
btrend
Хлебарките нападнаха хладилника. Имате ли идея как да го изчистим, защото те са вътре в самата кострукция, не са при храната, но все пак е много неприятно да ги гледаш близо до нея. Как мога да ги махна, пръсках, но изобщо не им действа. Вече планирам да изхвърля хладилника.

Изхвърлих хладилника... Даже се преместих, сега обаче се притеснявам да не съм донесла и хлебарките заедно с мен. Поръчах си от тези ел.устройства против хлебарки, някой знае ли дали изобщо имат ефект?
Re: Помощ хлебарки sad smiley
12-07-2017 - 21:50:48
Quote
hotty_sz
Не съм тук за да споря и да се обиждаме. Искам да дам съвет на човек в нужда. Със сигурност цената на услугата струва повече от 1лв., затова е услуга *smiley_ahh*. А що се отнася до рекламата, наясно съм че тук не е място за реклама, а и не е моя работа.


Някой сеща ли се как се разрежда Регент? За 6мес доста се развъдиха - дори извън кухнята са плъзнали...
Имам няколко грама, но не помня с колко вода се разрежда. Ще пръскам с пулверизатор и маска за газови изпарения и очила.
Трябва ли да е затворен апартамента няколко часа?

ПП> намерих указанията при братушките!
[vredstop.ru]
даже се предлага все още (в олх)
За шкафовете - кажете някаква отрова, която да не се пръска - може и хендмейд?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2017-07-12 21:59 от hakama.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
25-01-2018 - 22:55:30
Аз имам таково устройство вкъщи и заедно с пръскането има ефект.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход