Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помощ хлебарки sad smiley

Публикувано от Ronia 
Re: Помощ хлебарки sad smiley
06-10-2014 - 10:10:16
Това за заека е много странно. Аз преди около 8 месеца използвах фирма за унищожаване на хлебарки и мога да ви кажа, че съм много доволен. Хората ме увдеомиха, че използваните хим. препарати са напълно безвредни, както за семейството ми, така и за домашните ми любимци (имам 2 котки). Между другото може вашата приятелка да е използвала някаква фирма менте. В интернет може да намерите реномирани ДДД услуги, които да ви свършат работа. Аз лично ви препоръчвам Preventa.bg, дават и 6 месеца гаранция при 2 пръскания, използват само сертифицирани препарати и избиват хлебарките трайно.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
03-11-2014 - 15:26:13
avatar
Това със заека и на мен ми е много странно, може и да е било случайно съвпадение. Наблюдението ми относно хлебарките и тяхното изтрепване е, че тези гадини привикват към разните препатати, затова ако нямате възможност да викате специализирана и сигурна фирма, просто сменяйте препаратите..
Re: Помощ хлебарки sad smiley
05-11-2014 - 15:02:25
Ей, това хлебарката е голем дзвер. :]
Re: Помощ хлебарки sad smiley
24-11-2014 - 13:14:48
avatar
Абе не знам, ама в моята фирма идват да пръскат или не знам и аз как се казва точно с едни, като спринцовки, слагат навсякъде по малко и ефекта наистина е много добър.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
15-12-2014 - 12:43:06
avatar
Абе не знам, но си спомням, навремето, че докато не се изчистиха съседите и аз нямах спасение. Ползвах фирма Превента.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
30-01-2015 - 12:44:01
оо, ужас,трябва да изчисти цял блок
Re: Помощ хлебарки sad smiley
03-02-2015 - 13:28:56
avatar
Quote
slava8
Абе не знам, ама в моята фирма идват да пръскат или не знам и аз как се казва точно с едни, като спринцовки, слагат навсякъде по малко и ефекта наистина е много добър.

И аз така
Re: Помощ хлебарки sad smiley
30-08-2015 - 14:13:28
Въпросните спринцовки са т.нар. гелове www.zahlebarkite.com/gelove-protiv-hlebarki/ Те са изключително ефективни, защото представляват отрова в най-чист вид. Особено ефективни са тези с веществата, които не просто убиват хлебарките, но и заразяват останалите и така измират всички в колонията им.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
14-09-2015 - 11:04:11
При мен от фирма нямаше ефект. Намалят, да, но не изчезват. Пробвала съм и някакви други неща от магазина, но там въобще нямаше промяна. Вие знаете ли за фирма, която наистина да си върши работата и да дава някаква гаранция?
Re: Помощ хлебарки sad smiley
06-11-2015 - 21:44:46
Ужасна напаст, няма оттърване, при Нас пръскаха покривна на кооперацията фирма и като че ли изчезнаха *smiley_ahh*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход