Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Видеонаблюдение

Публикувано от radostivanova 
Видеонаблюдение
18-09-2017 - 19:03:58
Здравейте, искам да си сложа камера в гаража. Разбиха вече два гаража в близките квартали и са откраднали акумулаторите на колите, както и други инструменти. Искам да се презастраховам с някаква камера. Препоръчайте ми някоя фирма.
Re: Видеонаблюдение
19-09-2017 - 17:41:50
Нашият също беше разбиван и оттогава имаме видеонаблюдение около цялата къща. Мъжът ми го поръча от [www.kassabasystems.com] и каза, че хората са много точни. Правят всичко възможно, за да се чувствме сигурно, така че ви ги препоръчвам.
Re: Видеонаблюдение
26-01-2018 - 00:59:27
И аз съм много доволна от тях!
Re: Видеонаблюдение
09-01-2019 - 20:25:11
ние поръчахме от тука ловна камера за подарък на свекъра и той е много доволен, не знам за другите камери какво е качеството [spy-secrets.com]
Re: Видеонаблюдение
22-05-2019 - 00:21:48
Зависи къде се намира гаражът и какви са възможностите за разположение на камери за видеонаблюдение - над него или около него. Респективно, дали искате да монтирате камерата в гаража или извън него, защото има техника за вътрешно и външно монтиране. Оптималният вариант е камерата да бъде на място, което не е лесно достъпно. Този сайт предлага различни модели камери за видеонаблюдение, които могат да бъдат използвани за тази цел, въпросът е в какви условия ще бъдат използвани.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход