Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Идеииии, моля!

Публикувано от sanita 
Re: Идеииии, моля!
04-09-2006 - 18:57:18
Здравейте,

Предлагаме стъклени тухли на SOLARIS.

Елате да ги разгледате, освен това имаме и акрилни плоскости за преградни стени.
Те са полупрозрачни. Надявам се, че ще успеем да Ви дадем идеи.

Офиса ни е близо до Цибалаб - на Люлин планина 17, вход откъм ул. Бузлуджа.

Тел: 952 34 63.
КОРЕЛ 67
Re: Идеииии, моля!
06-09-2006 - 01:23:34
идеята, а kote за плъзгаща врата е много добра. Може да я направитв двойна, матирано стъкло, от към дневната, и непрозрачна от към стаята. Няма начин децата да чуят "шума", или да видят нещо. :loveu:
Re: Идеииии, моля!
07-09-2006 - 16:11:38
Privet
Izprati pone grub proekt na jilisteto, za da moje da sme ti polezni
Radost range">
Re: Идеииии, моля!
08-09-2006 - 11:19:25
Аааа пратила съм, просто натисни линка под първото ми съобщение smiling smiley




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-09-08 11:44 от sanita.
Re: Идеииии, моля!
13-09-2006 - 15:18:07
Здравей, Санита
Защо не оставиш основната спалня като хубава стая за децата - ще има място за всичко легло, играчки, бюро...
Можеш, според мен, да преместиш кухн.бокс в помещението наречено склад, но ако не искаш да го губиш кух.бокс ще си остане на мястото и идеята за плъзгащата стена , която да раздели хола на спалня и дневна е супер. За да добавиш простор към дневната, може да усвоите коридора т.е. да се влиза директно в холната част, без антре. Стената, която е преградна на спалнята и хола може да е от профили до определена височина/1,60/ , а нагоре стъклена. Ще изглежда като стая в стаята и ще пропуска светлина......., а ще може и хола да се проветрява, ако се направи така, че да се отваря само горната/ стъклената /част като прозорец. Мисля, че ще е мн.интересно.
В едно от предишните писма описвах италианска маса, която се повдига и смъква и едновременно се разтяга на двойно по-голяма и по този начин се пести място от трапезарната част....
Най-важното е да ви харесва и да е удобно
Успех
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход