Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

интериорен дизайн

Публикувано от d.mesalski 
интериорен дизайн
18-12-2014 - 08:51:23
Нашата мисия е да направим дома ви неповторим. Никога не използваме вече готови идеи за интериорен дизайн и не повтаряме вече създадена визия.жилища, офиси, заведения, магазини, хотели



Не си мислете, че ще спестите пари като се заемете сами с тази задача.

Ще разпределим правилно бюджета ви – знаем къде какво се предлага и колко струва. За добър краен резултат е важно желанията и финансовият ресурс да съвпаднат.

Нервите около един ремонт са големи. Ще се лутате по магазините и ще търсите майстори. Ще ви обясняват кое колко струва и с какво е по-добро. За нас това е ежедневие.

Дори да имате страхотни идеи за интериорен дизайн, едва ли си давате сметка колко време отнема реализацията им. Всичко се случва на етапи и много често планирате за ремонт един месец, а в края му се оказва, че сте доникъде.



Оставете се в нашите ръце: идеи за интериорен дизайн, проектиране, производство на мебели, реализация на проекта, довършителни работи, ремонтни дейности. За нас ще бъде удоволствие да създадем вашето ново любимо място.
Re: интериорен дизайн
03-02-2015 - 13:31:07
avatar
А вашата фирма е.....
Re: интериорен дизайн
06-02-2015 - 18:15:35
Финдизайн



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2015-02-06 18:19 от d.mesalski.
Re: интериорен дизайн
15-09-2015 - 13:37:41
Имате ли някъде офис?
Re: интериорен дизайн
01-12-2015 - 11:24:39
avatar
Разгедайте също и проектите на Интериор Сълюшънс - студио за интериорен дизайн и изпълнение,
[www.interiorsol.com]

InteriorSol - Студио за интериорен дизайн и реализация на авторски проекти
[www.interiorsol.com]
Re: интериорен дизайн
09-09-2016 - 15:42:00
а, друг фирми в тази сфера, знаете ли - избрала съм нещо подобно за хола ми, но ми дизайнерски мебели и качествени италиански бои за стени, защото искам да е същият ефект, като на снимката
Re: интериорен дизайн
13-05-2017 - 18:12:47
Наскоро правих освежителен ремонт вкъщи. Взех бяла интериорна боя [www.home-max.bg] , боядисах кухнята, терасата и хола. Останах много доволна от боята, получи се добре и е хубаво, че не ми излезе скъпо.
Re: интериорен дизайн
24-05-2017 - 18:28:49
И на мен ми трябва боя за една външна кухня. Май ще взема от тази, която ти си използвала.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход