Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнения за фирма Камини Евростандарт ООД

Публикувано от sim33 
Мнения за фирма Камини Евростандарт ООД
25-02-2014 - 07:38:01
Ако някой си е поръчвал камини от фирма Камини Евростандарт , моля да сподели какви са впечатленията му като качество, срокове на изпълнение. Сайта на фирмата е www.bg-kamini.com



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2014-02-25 07:40 от sim33.
Re: Мнения за фирма Камини Евростандарт ООД
03-04-2014 - 08:47:36
Камини Евростандарт ми бяха препоръчани от мои близки приятели на които са направили две камини . Моята камина направиха така, че надмина очакванията ми. Препоръчам тази фирма и на други които имат намерение да правят камина.Много коректна фирма!
Re: Мнения за фирма Камини Евростандарт ООД
18-07-2014 - 15:41:56
Незнам колко са добри, но лично се обадих по телефона да проверя дали работят (около 13:00-13:30). След като получчих положителен отговор отидох на място (13:32).
Беше затворено!!!
Звъннах на първия телефон на вратата им, говорих с любезен господин който се обади на някой друг който щял да дойде след 10 минути...
След 15 минути дойде един младеж, начумерено попита дали аз съм този който им бил звънял и неща като извинявайте за причиненото неудобство – не му се откъснаха от сърцето.
След като му отговорих по остро, че не е коректно след като и по телефона съм званял да не е отворено, младежът препоръча въобще да не почваме да работим заедно ... С което се съгласих.
Е ако някой друг има късмет и ги хване когато им е удобно и да са в добро настроени за работа, може и той да сподели!
Quote
sim33

Ако някой си е поръчвал камини от фирма Камини Евростандарт , моля да сподели какви са впечатленията му като качество, срокове на изпълнение. Сайта на фирмата е www.bg-kamini.com
Re: Мнения за фирма Камини Евростандарт ООД
20-07-2014 - 10:29:44
Ходил съм много пъти в старият им офис и винаги всичко е било ок. Понякога може да се случи човек да закъснее все пак сме хора. Истината е че по българските форуми предпочитаме да плюем от колкото да напишем по една добра дума



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2014-07-20 10:36 от delfin13.
Re: Мнения за фирма Камини Евростандарт ООД
27-07-2014 - 10:59:33
Здравейте, да споделя и моето мнение камината беше изградена в срок спрямо одобрения проект.
thumbs upRe: Мнения за фирма Камини Евростандарт ООД
25-08-2021 - 07:43:09
Много съм доволна от монтажа на камината. Момчетата, които монтираха камината, бяха точни и без никакви забележки.
Препоръчвам!!!thumbs up
Re: Мнения за фирма Камини Евростандарт ООД
18-03-2023 - 07:49:03
Разумни цени, спрямо това което се предлага на пазара за камини!
Монтажът беше изпълнен прецизно и професионално. Успех!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход