Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Фирми за ей такива кухни?

Публикувано от peterpgi 
Фирми за ей такива кухни?
03-10-2013 - 04:45:23
Здравейте,

търся фирми, които да правят ето такива кухни ( традиционни, някои им казват cottage или beach style). Модерните дизайни не ме интересуват.
цвета търся да е екрю или слон. кост. Най вече ме интересуват приемливи цени, снимките показват много изискани кухни които знам че са мн скъпи. Какъв опит имате?

мерси
моята кухня е широка около 3.5 м и ще бъде като буквата П, така че ще стане над 4м тотал...




Re: Фирми за ей такива кухни?
04-10-2013 - 15:25:05
правим такива кухни, Студио АРИДО - София, ул. Пирински проход 47, тел. 0885024332
Re: Фирми за ей такива кухни?
13-01-2014 - 09:19:03
Не знам кой може да ти направи такава куйня точно, но ще ти дам съвет да се обръщаш задължително към големи и проверени фирми. С малките фирми проблема е в изпълнението на сроковете и качеството. Казвам го от личен опит!
Re: Фирми за ей такива кухни?
14-11-2014 - 10:40:04
avatar
Quote
Renkataa
Не знам кой може да ти направи такава куйня точно, но ще ти дам съвет да се обръщаш задължително към големи и проверени фирми. С малките фирми проблема е в изпълнението на сроковете и качеството. Казвам го от личен опит!
+1 Много точно и вярно казано. И аз съм се опраил.
Re: Фирми за ей такива кухни?
24-11-2014 - 13:43:56
avatar
И все пак дали някой е намерил подобна фирма?
Re: Фирми за ей такива кухни?
08-12-2014 - 12:51:00
avatar
И аз търся от много време, но не попадам на подходящите.
Re: Фирми за ей такива кухни?
31-03-2015 - 19:13:09
Този стил е още известен като "Прованс". Два наши проекта за пример:

- [goo.gl]

- [goo.gl]

Както обелязва Renkataa, наистина кухни в този стил са по-силите само на по-големи фирми. Гаражните майстори не могат да се справят, защото в случая се изискват скъпи машини и някои специални умения, т.е. цял екип от мебелисти.

Владимир Петров
Управител на Стил-М, гр. Варна
[style-m.bg]
Re: Фирми за ей такива кухни?
04-12-2015 - 00:31:18
Препоръчвам фирма Тоникс-96 ООД - www.tonix-bg.com
Правят подобни кухни и мебели без проблем.
Re: Фирми за ей такива кухни?
30-03-2016 - 14:56:35
Изглежда супер наистина! Ако някой намери фирма , която прави подобни неща(без Икеа) да сподели!
Re: Фирми за ей такива кухни?
03-04-2016 - 00:35:26
Много е стилна. Повечето мебелни фирми тип "кухни по поръчка" могат да направят.
Ето една снимка с подобна кухня в съчетание с принт стъкло
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход