Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кухня

Публикувано от ffanii 
Re: Кухня
29-09-2016 - 17:02:27
Ние одавна не сме правили ремонт на кухнята, защото ще заминат доста пари. Единственото нещо, което успяхме да направим, е да сменим масата и столовете. Закупихме ги от един онлайн магазин. Ето малко повече информация за тях.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2016-09-29 17:03 от elenatrifonova.
Re: Кухня
03-10-2016 - 21:06:56
Наистина има много готини мебели в този магазин. За малко пари може да освежиш кухнята по страхотен начин.
Re: Кухня
08-12-2016 - 12:31:29
леко по темата - готини идейки за кухнята, в моята кухня не са много приложими, но във вашите може да са - [novacolor.bg]
Re: Кухня
18-01-2017 - 11:33:04
Re: Кухня
07-12-2018 - 16:00:20
Здравейте има много варианти на модулни кухни. можете да видите тук: [www.bogdanmebel.com]
Като цяло куните са с избираеми модули според мястото и уредите за вграждане. Ще трябва да се кнсултирете потелефона и според мястото.
Re: Кухня
08-03-2019 - 14:48:51
Ние правим основен ремонт на кухнята и трябва да да изберем качествена мивка. Много държа да бъде голяма и със стабилна повърхност. Към момента най-много ми допадат мивките от синтетичен гранит. Тук има доста интересни модели [www.keranova.org]
Ще се радвам да споделите мнение, относно тази повърхност, дали е надеждна.
Re: Кухня
13-03-2019 - 11:09:26
Това е много добре. Харесва ми

интериорни врати софия
Re: Кухня
18-07-2019 - 14:22:55
Тук може да разгледате страхотни предложения на кухни, дизайн и индивидуални проекти, както и кухненско обзавеждане.
Re: Кухня
14-08-2019 - 15:20:36
avatar
Кухнята е може би единственото място, в което не е много за препоръчване да се купуват готови мебели - или поне не цели стени. Ако решите да си купувате готови модули, то поне се посъветвайте с дизайнер - един час консултация ще ви спести доста проблеми и излишни разходи. За същите разходи като за готова кухня можете да си направите по поръчка кухня, проектирана конкретно за вашите нужди, вкус и бюджет, която ще ви служи много по-добре. Защото струва ли си да си купите нещо, което трудно ще пасне точно на вашата кухня по размери и няма да ви е удобно - това е мястото, което обикновено е най-натоварено и най-лесно се износва, разлепва и разпада, ако не е качествено.
Аз имам реализирани кухни за бюджет от 4000 лв. до над 15 000 лв. и всяка от тях е направена конкретно за размерите и нуждите на съответния клиент и в съотвтствие с предвидения бюджет. А моята лична кухня ми върши чудесна работа вече повече от 20 години без да има нужда от подмяна - защото е направена качествено и от качествени материали.
Естествено, за по-малко използвана кухня може да се закупят и готови модули, но те също трябва да са качествени, за да си струва инвестицията. Но има още нещо важно - трябва да е удобна, с правилно разпределение на зоните и функциите. А за това е необходим проект, създаден конкретно за вашите нужди и според вашите изисквания.

Т. Захариева
0887 974 535
www.trendoffice.webs.com
Re: Кухня
12-07-2020 - 19:17:22
За кухните специално човек може да намери супер готини уреди с транспортни дефекти на много добри цени от Магпром. Обикновено или нещо е жулнато леко или просто опаковката е нарушена. Миялни машини, микровълнови, тостери все такива неща от скъпи марки идват на цените на евтините с някакви незначителни забележки.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход