Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Рязане на иноксови крака на маса

Публикувано от R. Velchev 
Рязане на иноксови крака на маса
25-07-2006 - 13:08:18
Трябва да скъся с по 16 см 4 тръби от инокс - крака на маса с диаметър 80 мм. Някой може ли да ми каже къде мога да ги занеса да ги отрежат. С ъглошлайф не става.
Благодаря
Re: Рязане на иноксови крака на маса
25-07-2006 - 19:43:46
Радо,
Що така да не става - "опушват" ли се? Предполагам занаеш за тънките "иноксови" шайби (отначало в Киров-Бош, сега и другаде).
Пък и нещо много ги скъсяваш - дали няма да дотрябват другаде, а за тук да си вземеш нови. Ако искаш струг, пробвай един приятел - Мишо Веселинов - 08892335414, Княжево, над колелото на трамвая. Може и нещо с фреза да измисли.
Re: Рязане на иноксови крака на маса
27-07-2006 - 17:40:35
Аз бих си ги срязал сам с ножовка. След това внимателно ги заглаждам със шкурка и съм готов. Цялата работа заедно с меренето трябва да стане за 1 час.
Re: Рязане на иноксови крака на маса
30-07-2006 - 13:38:25
аз бих опитал с тръборез за стоманени тръби - ролков ръчен . като внимавам да несе надраскат тръбите , за целта на ролките може дасе увие тиксо или нещо друго . ако все пак успеете по друг начин пишете как .
Re: Рязане на иноксови крака на маса
31-07-2006 - 10:13:52
Благодаря за съвета.
Вече свърших работата. С ъглошлайф не става заради високите обороти и се "опушват" а и диаметъра е голям, среза трябваше да е точен, защото са за стъклена маса. Срязах ги във фирма Кралев на Обиколна в Овча купел. Те произвеждат мебели от стъкло. Взеха ми по 2 лв на срез.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход