Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Скосени тавани
24-07-2006 - 21:46:44
Здравейте,

Моля помогнете! Кухнята ни е с два ниско скосяващи се тавана. Имате ли някакви идеи за аранжиране на скосени тавани (които в случая се явяват стени)?

Предварително Ви благодаря!

Re: Скосени тавани
03-08-2006 - 08:08:37
Zvuchi interesno! Po spisania ako se poraztarsish shte namerish dosta idei.
Tova, koeto az bih te posavetvala (ne sam spetsialist) kato po-evtin variant - za da izbegnesh slozhna i skapostruvashta porachka) da kupish standarten dolen red shkafove a gore da si na politsi na koito da naredish niakoi krasiv komplekt chinii, inoksovi tendjeri i t.n. djundjurii koito hem da varshat rabota hem da sediat krasivo. Taka shte napasnesh lesno politsite po skosiavaniata i shte gi podchertaesh kato efekt a ne kato nedostatak.No osnovnia obem ot kuhnenski prinadlezhnosti shte otide v dolnite shkafove zatova triabva da sa funktsionalno podbrani za da ima miasto. I oshte edna ideia - ne slagai gotvarska pechka, a vgradi edna dvoika kotloni tip "domino" (edno zad drugo) i si vzemi edna svobodnostoiashta furnichka - ne za vgrazhdane, obiknovenna. Taka shte spestish dosta miasto na dolnia red, shte ti bade po-evtino i shte mozhesh da slozhish furnichkata kadeto ti haresa - dori i varhu hladilnika ako ima hubav termoplot mezhdu tiah.Az taka napravih i sam mnogo dovolna - v kashti sme trima i v malkata furna prigotviam vsichko bez problem, e ne peka agneta, no ot banitsa do musaka - vsichko! I pestia i tok, zashtoto ne nagriavam ogromna furna za edna malka tavichka. winking smiley
Re: Скосени тавани
10-08-2006 - 12:59:26


Privet, sikri
Triabva da se preceni stila na cialoto jiliste, za da se polzvat razli4ni idei. No pri taka modernata eklektika naposledak, mislia , 4e slednoto ste varvi na vsi4ko, ako go oformi6 podhodiasto: Zabii v tabana kuki s razle4na daljina ili napravo zaka4i mrejesti ko6nici za cvetia po skosiavaniata, po koito moje direktno za drajkite da zaka4i6 tendjeri, tigani, 4e6i, kupi....Ste izglejda strahoooootno. Ostava samo da dekorira6( moje da uvie6 vaje ili plat ili folio okolo visiastata 4ast ili da kupi6 inox-ovi, spored vida na dr. 6kafove i ostanalia interior)
R
Re: Скосени тавани
10-08-2006 - 18:48:47
avatar
аз вече се справих с такава задача и стана супер (поне според мен)

взех си греди и ги монтирах по скосовете (така е и в доста от списанията)
това е една идейка, но на мен не са ми точно в кухнята - т.е. на стените , на които ТРЯБВА да има шкафове

ако искаш ми пиши да ти пратя снимки, че не знам дали тук ще успея да кача

rockwall@abv.bg
Re: Скосени тавани
23-09-2006 - 16:08:58
Privet!
Daite ideja za trapezarija s takiv skosen tavan(a moite sa dva malki)V nachaloto mi se struvashe ujasno,no sega tova e ljubimata mi staja!Zapo4vam ot a-b,zatova sam reshila na parvo vreme tavanite da gi napravja s malki lampichki,koito da imitirat nebe sas zvezdi!Priemam i drugi idei,za koeto predvaritelno blagodarja!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход