Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериорна плъзгаща стъклена врата

Публикувано от nikofarma 
Интериорна плъзгаща стъклена врата
08-08-2011 - 11:48:41
Моля помагайте,

Откъде да намеря интериорна плъзгаща стъклена врата размери /2.60-2.80/-трябва ми за преграждане на хол.

Естествено на добра цена -засега ми искат 1500 за това с монтажа.
Re: Интериорна плъзгаща стъклена врата
24-08-2011 - 14:36:26
Пита ли в Кристиан Нейко?

[archidet.com]
Re: Интериорна плъзгаща стъклена врата
25-08-2011 - 21:25:23
Ходих на място и ме заковаха с цена около 3000 лева.

Мерси все пак.
Re: Интериорна плъзгаща стъклена врата
10-09-2011 - 11:43:59
avatar
На какъв механизъм си се спрял?
И аз имам подобен проблем и ме интересуват цените спрямо различните варианти на водене.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Интериорна плъзгаща стъклена врата
11-09-2011 - 10:18:42
Механизма е с релси с горно или горно и долно водене .
Хареса ми защото е много безшумно.
Виж Sogal.
Имат хубав шоу рум в студ. град.
Засега те печелят по точки и цени де.
Re: Интериорна плъзгаща стъклена врата
12-09-2011 - 04:04:13
avatar
Да ти кажа, гледах подобна, но бе изкривила и провесила на една страна едно от крилата си.
Оказа се, че в горната си част се водят на пластмасови ролки, което за мен си е живо недоразумение, от гледна точка на теглото което се носи на тях.
По надежни ми се виждат ми се виждат тези механизми за които реално няма какво да се износи по тях / това което си мисля е, че ще е добре да има и долно водене в случай, че някой се блъсне във вратата по невнимание /
Единственото, което не ми харесва в тях, е че са твърде изнесени напред спрямо стената и като преграда срещу шум и прах, не знам доколко ще се справят.
Засега събирам само информация, но със сигурност ще слагам нещо подобно, за да мога да спестя пространство и да ползвам южна светлина в коридор през тях.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Интериорна плъзгаща стъклена врата
14-09-2011 - 18:58:20
Takaaaa.
Аз днес поръчах на Согал и като ми я монтират след 3 седмици ако искаш ще те водя да я видиш.
А иначе такава предлагат в Кристиян Нейко.Ама цената е бая солена казаха ми около 3000.
А тая на согал е в алумниниев профил и по подхожда на апартамент,докато твоята май е по-подхосяща за офис защото цялата е стъклена и май и стъклото и е доста по дебело.
Re: Интериорна плъзгаща стъклена врата
14-09-2011 - 22:00:56
avatar
Това, което на мен ще ми е нужно са две стъклени крила, които да се приплъзват съответно вляво и вдясно на отвор с размери 110/210, така че това ще е най-опростено като конструкция по мое мнение. Алуминиевата лайсна над рамката за вратата някак си няма да се впише добре на фона на височина 260 на стените. Търся нещо по-изчистено и семпло, а това е близко като идея до моята. Има и още един механизъм, който е още по-изчистен като дизайн, там не е точково окачване както горе, а става с ролка в тръба, която крие механизма.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Интериорна плъзгаща стъклена врата
16-09-2011 - 10:48:13
Проблема при мен е че няма накъде да се приплъзват .Аз разделям 1 стая на 2 половини.А иначе имат гаранция 5 години и ролките са силиконови.
Това научих при подписването на договора.
Re: Интериорна плъзгаща стъклена врата
16-09-2011 - 21:05:50
avatar
Ами, дано изпълнението да съответства на очакванията ти в такъв случай, пусни снимка и напиши впечатленията си, след монтажа ако ти е удобно!
*yes*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход