Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Декоративни 3D MDF панели за стена!!!

Публикувано от flash_max 
Декоративни 3D MDF панели за стена!!!
27-04-2011 - 13:36:58
Търся вносител или производител на декоративни панели за стена. Намерих ето този производител в Китай. Въпросът е дали тук се предлагат такива неща и на какви пари. Търсейки из нета попаднах и на други фирми, но бяха все европейски, съответно и цените са такива. Но всички знаем, че сме в Европа-та, но стандарта ни не е такъв. Та затова питам дали няма фирми, които да внасят от Китай.
Re: Декоративни 3D MDF панели за стена!!!
05-05-2011 - 22:32:11
avatar
Трябва ли да е МДФ или ви трябва само релеф

ако ви устройва гипсова версия - мога да помогна

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Декоративни 3D MDF панели за стена!!!
19-05-2011 - 13:12:11
Тези пана не са произведени така-релефни.Обикновен МДФ си е,но отгоре минава цифрова фреза и прави тази шарка.Скъпа процедура...фрезите,са от 200-300 хиляди долара нагоре,а пазарът на такива изделия хич не е необятен.От там и цените им...В нета е пълно с клипчета как ги правят.


Re: Декоративни 3D MDF панели за стена!!!
26-05-2011 - 22:36:26
avatar
ако задачата е да се постигне релеф и цвят, а не да са от МДФ

мисля че мога да съм ви полезен

пишете ми на rockwall@abv.bg

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Декоративни 3D MDF панели за стена!!!
01-06-2011 - 13:27:59
Това е доста скъп продукт,но ти си знаеш.Преди две години рових за фурнировани,гланцирани стенни панели.Цената се оказа ок. 200-300
лв/кв.м.Потърсих фирма само за финиша-гланциране и лак/боя,намерих такава,оказа се,че цената е 100лв/кв.м.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход