Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

интериорен дизайн на заведения в софия?

Публикувано от lybaka 
интериорен дизайн на заведения в софия?
02-02-2011 - 09:14:59
Здравейте, търся интериорен дизайнер за малко кафе в София.
Re: интериорен дизайн на заведения в софия?
02-02-2011 - 09:39:41
Няколко пъти съм работил с две млади момчета при изработката на цялата концепция на два търговски обекта / кафе и нощен клуб - от името/логото през визуализацията и концепцията на заведението до самото изпълнение на проекта. Имат доста добър поглед върху новите тенденции, но не загърбват и функционалноста. С две думи съм много доволен от крайният продукт. Ако lybaka желае да се свърже с тези хора да ми пише на boboslav@mail.bg
Re: интериорен дизайн на заведения в софия?
02-02-2011 - 15:11:46
Здравейте ние можем да Ви направим проект и цялостно изпълнение за заведението,
ако желаете свържете се с нас.

Велемира Петкова
Flux Design OOD
Sofia
0895 422942
flux_d@abv.bg
Re: интериорен дизайн на заведения в софия?
06-02-2011 - 18:15:29
Здравейте отново, ще публикувам телефона на един от дизайнерите 0898764664 -Любомир Ранов
и техният уеб-сайт www.ainterior.net.
Просто нямам време да отговоря на всички, който ми пратиха e-mail.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-06 18:17 от boboslav.
Re: интериорен дизайн на заведения в софия?
08-02-2011 - 09:18:21
Аз работя с няколко много добри дизайнерки, ако искате информация пишете на лични
Re: интериорен дизайн на заведения в софия?
17-03-2011 - 18:02:06
Re: интериорен дизайн на заведения в софия?
22-03-2011 - 14:04:53
Препоръчвам интериорен дизайнер, скоро имах работа с такъв специалист във връзка с ремонтни дейности и обновяване на помещенията. Цялостна завършена идея за интериорното пространство, професионално и в срокове. Стил и коректност за връзка предоставям e-mail mishoyolevski@gmail.com .
Re: интериорен дизайн на заведения в софия?
31-05-2011 - 10:46:54
Quote
lybaka
Здравейте, търся интериорен дизайнер за малко кафе в София.
Здравей, поста ти не е от скоро и нз дали вече си си намерил, но ако не си ето ти един каталог на фирми занимаващи се с интериорен дизайн. smiling smiley

Блиндирани Врати
Re: интериорен дизайн на заведения в софия?
01-03-2012 - 15:33:47
Има едно страхотно кафенце с/у военна болница.Не мога да се сетя как се казва, но масите му са направени от старите крачни машини.Страхотно е!Само като идея го давам.
Re: интериорен дизайн на заведения в софия?
27-06-2017 - 18:43:39
Една моя много близка приятелка взех наскоро под наем заведение в София. Като цяло заведението изглежда добре само трябва да пооправим банята. Имате ли идея откъде може да поръчаме качествени плочки, но да не са много скъпи?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход