Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

коридор

Публикувано от neli 
коридор
27-05-2006 - 17:33:31
Здравейте! Не мога да реша какъв да бъде пода на коридора в новия ми апартамент.Мислите ли че черен теракот ще бъде добре или ще се получи нещо много тъмно.Може ли някакви предложения за нещо стилно и оригинално.
Re: коридор
28-05-2006 - 19:54:07

Здравейте, Аз се занимавам с проектиране на бани.Съветът ,който мога да ви дам е , че много често подът е най-тъмната част от помещението /за разлика от стените и тавана/,което създава чувството за стабилност.Това дали ще бъде тъмно в коридора зависи от мебелировката,цветът на стените и др. Пода може да бъде съчетан и с вида на настилките в останалите части на помещението и т.н.Освен теракота може да се използва и гранитогрес,като тук може да се избира вида на повърхностната обработка- матирана или полирана.Аз бих ти предложил матирана,тъй като в коридора се влиза с обувки и при полирания вариант след време може да има захабяване вследствие на надраскване от песъчинки и др,но той пък се почиства по лесно.Като размери и цветове избора е наистина голям.Стилни неща може да видиш на следните адреси:www.fapceramiche.com и www.rex-cerart.it. Успех!
she
Re: коридор
29-05-2006 - 15:15:19
Здравей Нели, моите първоначални планове относно коридора бяха именно за тъмен под. В магазините на Рока има един много готин гранитогрес, който имитира ръждив метал, размер 30/60 см - цена около 32-33 лв на кв.м, според мен би стоял страхотно. За съжаление при мен се наложиха вкусовете на другите членове на семейството, които са върли традиционалисти. Ако ти си склонна към малко по-смели решения - действай. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход