Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПДЧ Кухня собственици, споделете да или не?

Публикувано от Ronia 
Re: ПДЧ Кухня собственици, споделете да или не?
30-07-2008 - 08:52:54
Можеш да му искаш поне 1 година гаранц. срок.
За този срок може да се появят по-голямата част от недостатъците. После вече става трудно за доказване, дали проблема не в резултат на експлоататцията на мебелта или от некачествено произвидство/монтаж.
Re: ПДЧ Кухня собственици, споделете да или не?
07-08-2008 - 13:31:31
[www.snimka.bg]
[www.snimka.bg]
Горд собственик на ПДЧ обзавеждане от 6 месеца .
Ако това Ви харесва значи майстора се е справил , ето му телефоните -0886762201
срок за изпълнение на цял апартамент - 10 дни (ама трябва да си кажете всички изисквания капаро и очаквайте включване ) .Говоря за 2 спални , хол и коридор - ДАЖЕ аз не повярвах щото са ми давали поне месец срок , даже едни ми казаха 2 месеца двойно по-висока цена . Цената е убийствено ниска за качеството на изпълнение.
Предимство - по-ниска цена , повече възможности за прилагане на нестандартни идеи , наблягам на удобните механизми и глезотиите за една домакиня , като ми писне общия вид сменям бързо вратичките и хоп нова кухня .
Успех
Re: ПДЧ Кухня собственици, споделете да или не?
07-08-2008 - 23:14:26
моите майстори се представиха повече от ужасно. Планирам да организирам търг с наддаване за кухнята си, като няма да обявявам начална цена. Мисля, че ще бъде интересно да чуя, колко бихте платили за това, което ми се налага да гледам известно време. Ще кача снимки. Убедена съм, че от мебели Еми ще се засрамят за това, което са измайсторили.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход