Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериор на верига ресторанти Happy Bar & Grill

Публикувано от n.nikoloff 
Интериор на верига ресторанти Happy Bar & Grill
21-12-2009 - 20:05:39
avatar
Здравейте, колеги,
бихте ли споделили (ако знаете) кой е правил интериорите на ресторантите Happy Bar & Grill. Или ако знаете някой да може да изпълни подобни неща.
Предварително благодаря.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Интериор на верига ресторанти Happy Bar & Grill
22-12-2009 - 19:12:39
Това, което съм чувал, че дизайнът е взаимстван от американска верига (забравих името, има ги и в Англия).
Изпълнителите вероятно трябва да се търсят къде Варна.
Re: Интериор на верига ресторанти Happy Bar & Grill
23-12-2009 - 19:43:09
avatar
Ами то и варналии четат тука.... А и със сигурност и други могат да го работят, ама явно са запразнили. Ще почакаме - трябват ми за март месец.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Интериор на верига ресторанти Happy Bar & Grill
11-01-2010 - 15:19:11
[www.happy.es]

изглежда като да е някаква франчайзингова верига.Ако е така,все едно да питаш кой е правил интериора на МакДоналдс....загубена кауза...
Re: Интериор на верига ресторанти Happy Bar & Grill
11-01-2010 - 15:35:38
Питай си направо Happy.
Happy и в Испания е българско. Четох го някъде или някой ми го каза.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Интериор на верига ресторанти Happy Bar & Grill
11-01-2010 - 17:00:45
Nikolov,навремето дървенията на Орлин/собственика на Хепи/-барове,маси,столове и т.н. му ги правеше един дърводелец Румен,който е родом от Силистра,но от години живее във Варна.Сега обаче не знам,дали пак той му изпълнява поръчките,но мога да разбера,ако ти е важно.Ще се обадя на Орлин и предполагам ще ми каже....а може и да не ми каже,но дори да не каже,ще мога да разбера кой му е майстора....абе, с две думи,ще му намерим майстора:]
Обади ми се,ако ти е важно и ще задействам процедурата!
Re: Интериор на верига ресторанти Happy Bar & Grill
11-01-2010 - 21:48:43
avatar
Нека да се затопли трайно....

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Интериор на верига ресторанти Happy Bar & Grill
11-01-2010 - 23:21:32
OK,само кажи кога се е стоплило:]
Re: Интериор на верига ресторанти Happy Bar & Grill
12-01-2010 - 17:14:05
avatar
Одеве бях около една скара на дърва и си беше топличко, ама като се махнах си беше нетопличко. Та или да чакам да се постопли без скарата или да идем до скарата - едното от двете ще е...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
IRW
Re: Интериор на верига ресторанти Happy Bar & Grill
13-01-2010 - 16:36:44
Производителите на мебелите са Бул Арт - Габрово. Правили са обзавеждането и за Spain Happy също и в Barselona. По стечение на обстоятелствата се познавам с хората и съм запознат с което, още обаче не знам защо не са ги въвели в секцията си за клиенти в сайта. Истинността на информацията все пак винаги може да се потвърди с един бърз контакт с тях по телефона (тел. 066 80 85 66 ) или чрез email sales@bulart-bg.com вярвам, че няма да имат нищо против такива въпроси smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход