Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

и пак за кухните. фирма ЕОС?

Публикувано от Еди 
някой има ли идея що за фирма са ЕОС. Ето сайта
Харесват ми. Мострите в нова деница също ми харесват, но дали са коректни. Някой нещо чувал ли е. това е сайтът им http://www.eos-bg.com
Re: и пак за кухните. фирма ЕОС?
23-05-2006 - 12:59:19
Хайде някой да каже и мен ме интересува!
Здравейте от мен,аз съм Вяра и лично работя във фирма ЕОС.Фирменият ни щанд се намира във магазин Нова Деница -Младост 3,2 етаж.Занимаваме се с изготвянето и изпълнението на индивидуални проекти на кухни,детски стаи,спални,дневни ,антрета и др.Материалите с които работим са ПДЧ и МДФ.Срокът на изпълнение на поръчката е 1 месец от датата на подписването на договора.Ще се радвам ако лично ни посетите.
Tezi ot EOS sa nai-nekorektnite i luglivi hora, koito poznavam.Az sum kraino nedovolna ot tiah.Ako sluchino(ne dai boge) reshite da si poruchate neshto, to vi suvetvam vsichki ugovorki da sa v pismen vid.Kachestvoto im na izpulnenie e pod vsiakakva kritika.Ili kazano s malko dumi ugas sa!!!!
Tezi ot EOS sa nai-nekorektnite i luglivi hora, koito poznavam.Az sum kraino nedovolna ot tiah.Ako sluchino(ne dai boge) reshite da si poruchate neshto, to vi suvetvam vsichki ugovorki da sa v pismen vid.Kachestvoto im na izpulnenie e pod vsiakakva kritika.Ili kazano s malko dumi ugas sa!!!!
Смешници...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход