Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте оферти за дизайн и дървена стълба

Публикувано от tao 
tao
Дайте оферти за дизайн и дървена стълба
08-10-2009 - 10:01:57
Моля тук или на лични да ми пуснете оферта за интериорен дизайн + надзор , отделно изработка на дървено стълбище от масив.
Жилището е 162м2, чиста ЗП 145м2.
Моля, пакетна цена а не на м2. За стълбището на стъпало.
Re: Дайте оферти за дизайн и дървена стълба
08-10-2009 - 10:37:01
Привет, учих интериор във Италия, по принцип не се занимавам точно с това, но ми е интересно, а и тия дни ме тръшна грип, така че имам свободно време. Ще ти пусна мейл на лични, ако ми изпратиш разпределението на апартамента, ще мога да ти предложа някакви идеи smiling smiley

п.п. Чак сега видях че има доста колеги във форума, използвам възможността да попитам има ли форум за преустройства, ремонти, идеи и такива неща?
Имаше подобни рубрики в браваказа и казафачиле, но в побългарената версия няма.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-08 16:58 от patricia.
Re: Дайте оферти за дизайн и дървена стълба
17-10-2009 - 15:40:05
Що за потайност е това с личните послания, не сме ли във форум където всеки да намери нещо и от питанията на другите sad smiley
Ето аз също се интересувам от дървената стълба така че не виждам причина всеки заинтересован да отваря своя тема за да си пише по лични. Нека дискусията става публична, че какво лошо има и за офертите тук.

Re: Дайте оферти за дизайн и дървена стълба
25-06-2010 - 15:14:51
ИННТРО ДИЗАЙН ЕООД - Подробни интериорни проекти, 3д визуализации на интериор и екстериор [www.inntro.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход