Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НЕ мебели от фирма ЕФИ

Публикувано от oparen 
oparen
НЕ мебели от фирма ЕФИ
03-05-2006 - 15:52:18
Пиша за фирма ЕФИ - Петър Фирков ЕТ тук с надеждата да предпазя някого. Супер некадърно, некомпетентно и некоректно изпълнение на поръчка, а също толкова некоректно и нагло отношение към клиентите. Имат два магазина - на бул. Мадрид 47 и на ъгъла на бул. Шипченски проход и ул. Николай Коперник.
Поръчахме си кухненски шкафове. Срока за изпълнение - 1 месец. Появиха се след 3 след постоянно ходене до магазините, тъй като нямали телефон, липса на информация и отговор "ние ще ви се обадим". Резултата бе 2 прилики и 13 разлики между поръчано и доставено с много некачествено изпълнение (дотлкова некачествено, че не би могло да се ползва изобщо). Последва рекламация, тъй като не бяха спазили и размерите на шкафовете и не се побираха в кухнята ми. Следват уговорки и обещания, неспазване, укриване, многократно търсене. След още 3 седмици получихме върнатите шкафове с поправен единствено размер и същото лошо качество. При всичките ни ходения до магазина постоянно идваха недоволни хора да си търсят поръчките. Дори опашки се заформиха, и скандали имаше. Ние запазихме добрия тон, но съжалявам, че нямах възможност да съдя фирмата.
Re: НЕ мебели от фирма ЕФИ
10-05-2006 - 18:13:22
Zdravei,mnogo dobre te razbiram!Az samata imam firma za mebeli,no nikoga ne sam si pozvolila moite klienti da ostanat nedovolni,za6toto i az v kraq na krai6tata sa6to sam klien nqkade i znam kakvo e da te pravqt na maimuna.Trqbvalo e da se opla4e6 na Komisiqta za za6tita na potrebitelq!Moqt savet e da ne raboti6 pove4e s takiva edva li ne garajni targovci!Uspeh! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход