Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Двустаен апартамент-обзавеждане-пари?

Публикувано от Presli1 
Двустаен апартамент-обзавеждане-пари?
16-09-2009 - 14:47:38
Каква сума (ориентировъчно) е необходима за обзавеждането на двустаен апартамент - среден клас мебели, настилки, теракота, фаянс и т.н. и по-висок клас уреди?
или
Вие колко сте дали, за да си обзаведете 2-стайния апартамент (може да пратите снимки на пощата ми: presli_2@abv.bg)?
Re: Двустаен апартамент-обзавеждане-пари?
17-09-2009 - 20:43:25
Вероятно може да не съм съвсем точен , но ще имате идеята във този вариант за който пишете да Ви струва между 90 и 130 евра на м.кв.със мебели от ZONA.Такава е поне засега статистиката.Говориме за ремонт плюс мебели,нали така.За нещо по конкретно
на reforse@mail.bg
Re: Двустаен апартамент-обзавеждане-пари?
06-10-2009 - 00:24:12
avatar
В момента има доста добри оферти по магазините, разгледай добре преди да започнеш да пазаруваш. Финансовата криза доста е натиснала цените надолу
Re: Двустаен апартамент-обзавеждане-пари?
27-11-2009 - 15:19:36
Аз ползвах услугите на интериорен дизайнер и съм много доволна: спестих си много ходене по фирми и магазини и нямах никакви грижи с майсторите. Резултатът ме удовлетворява напълно. Ако искате координатите, пишете ми на лични.
Re: Двустаен апартамент-обзавеждане-пари?
31-03-2012 - 15:16:22
Re: Двустаен апартамент-обзавеждане-пари?
03-04-2012 - 09:39:05
avatar
Quote
ellia
Аз ползвах услугите на интериорен дизайнер и съм много доволна: спестих си много ходене по фирми и магазини и нямах никакви грижи с
майсторите. Резултатът ме удовлетворява напълно. Ако искате координатите, пишете ми на лични.

А ако не е тайна, какъв хонорар за каква площ му плати и какво влизаше в положеният от него труд?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Двустаен апартамент-обзавеждане-пари?
14-06-2012 - 18:44:31
Аз имам един обзаведен 2-стаен апартамент на морето в който ходя лятото и понеже съм далеч се доверих на фирма за обзавеждане и всичко стана перфектно на прилична цена, но ако разполагаш с по-малко средства и повече свободно време можеш да се справиш и по-евтино с проблема.

Igri
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход