Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Кухни?
25-02-2008 - 10:45:56
Re: Кухни?
01-03-2008 - 12:14:46
Кухни кухни кухни - ето защо хората дебелея толкова всички правят толкова хубави кухни че жените ни не искат да излезнат от тях и като резултат българина дебелее. спрете се бе хора. Направете една мизерна кухня, ето една идея - вземете си само едно корито, поръчаите на някой да ви направи една рамка, по възможност от метал и без да се боядисва за да може да хване една хубава ръжда, в краен случай може да наредите по няколко плочки една върху друга за крака, пробиите една дупка в коритото и оставете водата да се стича ъм канала на пода от самосебе си. Хубавото старо огнище къде отиде - по възможност нека да е в ъгъла за да използвате пълноценно пространстово. Какво повече ви трябва. И жената с "кеф" ще се въргаля в кухнята. Ето така ще отслабнете. Хем няма да взимате и разни ми там хапове за отслабване. хем паричките за храна които давате ще са вече по малко. както виждате от където и да го погледнете нещата са ОК. Кухни та кухни - ама ха :}


TGDesign.hit.bg
0888 508967
Стоян Тотин
Re: Кухни?
01-03-2008 - 15:37:07
Някой да знае нещо за мебелен салон "Албида"? Харесах ПДЧ/масив кухня при тях, цената излежда разумна, мострата изглежда добре, но не знам нищо за тях. Точни ли са със срокове, работят ли качествено и т.н. Моля, споделете впечатления!
Re: Кухни?
04-03-2008 - 13:07:05
Aко някой жела да му проектирам и изработиа кухниа,спалниа или друга мебел от МДФ и ПДЧ може да ми се обадите на телефон 0895074430.Фирмата ми се казжа "Логос" и се занимаваме с изработката на 3д проект и изработката на мебелите след това.Цените са много прилични и достъпни за всеки.
Re: Кухни?
11-03-2008 - 16:14:27
Здравейте, на всички. Специално влизам да ви препоръчам фирма "Перфект Мебел" видях в този форум че я хвалят и аз си поръчах от тях. Много съм доволна от новата ми кухня, така че можете спокойно да им се доверите.
За тези които се интересуват ето и координати 02 / 963 31 34
www.perfektmebel.com :} clap: winking smiley
Re: Кухни?
11-03-2008 - 19:09:29
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-31 16:17 от pepa bunardjieva.
Re: Кухни?
25-03-2008 - 00:31:27
Само не поръчвайте в "БОГЕ-СТИЛ" на "Христо Ботев" в София.Искат 100% предварително плащане,а когато получите мебелите си,ще припадате заради лошото качество на изработката.
Re: Кухни?
09-04-2008 - 21:48:28
Внимавайте много! По-скоро се откажете да ползвате услугите им!

Ще бъда максимално обективен в коментара си. Работих с тях преди около година. Мацките в магазина се стараят да помогнат в избора, без да се натрапват. Това е много добре.
Внимавайте! Плащате цели 50% капаро от цялата сума за поръчката (както може да се досетите е много голяма за този вид мебели) и чакате цели 3 до 4 месеца. Запитайте се, Не виьдате ли риск в това. Както винаги, търговията в БГ е на феодално ниво. Фирмите нямат (или не искат да теглят кредит) свободни пари и работят с парите на клиента, т.е. прехвърлят целия риск за стоката върху клиента. След като мебелите дойдат в БГ, ще трябва да ги заплатите 100% преди да се окажат у вас. Т.е. преди някой да ги натовари или нахвърля до вас ...

Защо? ВНИМАНИЕ! Защото (и тук много внимавайте, това е основния момент) когато дойдат мебелите, както са опаковани, разопаковайте ги веднага при доставката. Веднага напишете протокол за констатирани нередности и дефекти и накарайте всички доставчици да се подпишат, веднага се обадете във фирмата и констатирайте проблема. Защото после ще бъде късно!!!! нали не сте забравили, че сте платили вече 100% и сте им в ръчичките.

Без да им мигне окото ще кажат нещо от типа:"Това петно, не е наш проблем, ние го доставихме, вие нищо не казахте, стояло е при вас и вие сте го търкали с неподходящ апарат, или сте го надрали сами..." И нищо няма да заменят или оправят. Тук трябва да си мутра да биеш директно, или връзкар или някой големец, да ти лизнат задника...Иначе не става, само с разговори и оплаквания...пак, това е България, това е обслужването, като на говеда ...

Ако все пак всичко до този момент (т.е. от 3 до 5 месеца чакане) вие наред, то сега вече няма да ви се размине. Идват монтажниците! Тези хора, са палячовци, работещи върху безумно скъпите мебели, които сте купили, като касапи в месарница. Целия дизайн, всички ваши усилия, всички ваши идеи и мечти отиват по дяволите. :g: :g: Реже се безразборно, без да се мери, без да се довършват, всичко виси или стърчи, половината неща са надрани или счупени, неща, които никога не бихте нарекли "очакваната красива мебел за моя дом" sad smiley

Аз отказах да подпиша протокола за приемане на мебелите...Исках всичко натрошено да бъде оправено. Тогава ми се разказа играта с тази фирма. Всички, както бяха толкова мили до този момент, се нахвърлиха срещу мен, как така аз не съм доволен, как така, те са вече 12 години на пазара, как смеем да ги упрекваме за глупости, ха ха ха, мебел за няколко хиляди лева, как така не си траем, и просто подписваме и това е, каво искаме ...

ВНИМАВАЙТЕ! След всичко това, аз виках още стотина майстори да възстановят това, което бе насрано, но в никакъв случай не бе моята очаквана мебел. Мислете, много мислете, какво ще ви очаква с тази фирма, едно голямо дърво ... и то все пак може да послужи за мебел moody smiley
Re: Кухни?
21-06-2008 - 11:58:42
Moje da si ory4ate kuhnq tuk dizainmebel.dooglepages.com
Re: Кухни?
21-06-2008 - 12:02:27
moje da si porychate kuhnq na tel.02/9314810 Niski ceni
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход