Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кухни?

Публикувано от burmov 
Re: Кухни?
23-12-2010 - 13:54:15
avatar
chebu... ГОЛЯМ ЕНТУСИАЗЪМ...

6 мнения и 6-те в защита на ИИКО?
Даже не ти се е занимавало да пишеш всеки път нови а си дублирал smiling smiley

Толкова ли са зле че се налага да пишете като мишки по форумите за да си направите реклама smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Кухни?
11-01-2011 - 14:38:11
Ако си търсите качествена кухня по поръчка с уреди за вграждане - препоръчвам ви MOBEXPERT в люлин на Царица Йоанна 102, внасят много качествени мебели, предлагат цялостно решение за интериора с предварителен проект, работят качествено и бързо.*ok*
Re: Кухни?
24-01-2011 - 23:45:02
Клиент съм на ИИКО и силно НЕ ги препоръчвам. Имам кухня от тях, направена по поръчка. Цената, която ми дадоха, беше доста висока, но се съгласих, защото другия вариант, който имах беше за италианска кухня за малко повече пари, но трябваше да чакам поне 3 месеца. ИИКО ми направиха проекта, дойдоха за мерки на място и я монтираха в срока, който ми казаха (дори малко по-рано).

Забележките, които имам към тях са следните:
1. При монтажа се изредиха много майстори, някои от тях бяха големи специалисти, но друга част си бяха от "баш майсторите". Едните си оставиха мръсните ръце по бялата стена. ВиК майсторите изкъртиха мазилката за да преместят малко тръбите (20-30 сантиметра) и оставиха дупка в стената под мивката, която трябваше сам да си кърпя (а бях таксуван специално за ВиК услугата, при това солено).

2. Най-големият ми проблем всъщност е, че няколко дена след като ми монтираха кухнята, приятелката ми забеляза че плотът е пукнат. След рекламация ми казаха, че това било само малък визуален проблем и ми предложиха да го залепят с лепило... По едно време реших да се занимавам с това и отидох лично до магазина им за да си търся правата (кухнята уж имаше 2 годишна гаранция), но вече не бяха на този адрес и повече не съм се занимавал. Ето снимка:

[img819.imageshack.us]

Това е страничният ръб на плота и категорично не съм упражнявал никакъв натиск върху него за да се получи това - а и не виждам как бих могъл да причина такова нещо. Може би тук е мястото да кажа, че кухнята я транспортираха неопакована - всички елементи бяха нахвърлени в камиона.

Имам още разни дребни забележки - например таксуваха ме за по 2 амортисьора на шкаф, защото така не се усуквало дървото, в резултат на което приятелката ми нямаше сила да затваря шкафовете и ги оставяше отворени и ги затварях аз. По телефона ми казаха да махна половината амортисьори и така и направих. Сега имам 4 излишни амортисьора :-)

Та това е - като цяло не съм доволен от ИИКО, мисля че качеството на самата кухня е далеч под цената, която платих (по груби спомени платих 5-6 000 лева без уредите преди 2-3 години). Съжалявам многократно, че не дадох още 1000-2000 лв отгоре и да си взема кухнята, която ми бяха оферирали в другата фирма (където видях изложена мостра и качеството беше коренно различно), но не ми се чакаше 3 месеца за изработка :-)
Re: Кухни?
04-03-2011 - 12:18:31
Много съм доволна от една фирма за мебели ИИКО.Изпълниха всичките ми капризи професионално.Дори по време на монтажа реших да променя конструкцията на едно място и момчетата ми го направиха без да доплащам.Дизайнерите им са много талантливи.Цената ми се струва доста прилична за това качество.Пък и те са производители и това обяснява,че цените им не са високи,а реални.На мен ми излезна 4м кухня 2400лв.Не знам,за някои може да е много скъпо,но предвид трудното и нестандартно изпълнение.Мисля,че механизмите са им много качествени- май марката беше Хетих-германски са.Вратичките и чекмеджетата се движат идеално.За 6 месеца ползване,пък съм и с малко дете, нищо не се е повредило.Изглежда ми много стабилно.Надявам се и за в бъдеще да не се повреди,защото нямам възможност да плащам още веднъж мебели.За сега съм изключително доволна.Тук не могат да се качват снимки,но ако някой се интересува,да пише имейла си и ако съм влязла,ще му изпратя
Re: Кухни?
04-03-2011 - 12:29:48
Браво, имаш 4 мнения и всичките са хвалебствия за ИИКО. Случайно да не си от фирмата? smiling smiley А 4м за 2400лв при тях звучи като научна фантастика.
Re: Кухни?
04-03-2011 - 12:50:59
Не хваля никого,мога да изпратя снимки,който иска да си даде имейл.Съжалявам,ако съм подразнила някого.Пък и когато съм доволна, предпочитам и да съм благодарна
Re: Кухни?
12-04-2011 - 12:56:43
www.motifmutfak.com.tr !!!! Кухни !!!!! Super*ok*

www.baydoor.com.tr

www.motifgroup.com.tr
Re: Кухни?
23-04-2011 - 19:26:47
Quote
zar71
Много съм доволна от една фирма за мебели ИИКО.Изпълниха всичките ми капризи професионално.Дори по време на монтажа реших да променя конструкцията на едно място и момчетата ми го направиха без да доплащам.Дизайнерите им са много талантливи.Цената ми се струва доста прилична за това качество.Пък и те са производители и това обяснява,че цените им не са високи,а реални.На мен ми излезна 4м кухня 2400лв.Не знам,за някои може да е много скъпо,но предвид трудното и нестандартно изпълнение.Мисля,че механизмите са им много качествени- май марката беше Хетих-германски са.Вратичките и чекмеджетата се движат идеално.За 6 месеца ползване,пък съм и с малко дете, нищо не се е повредило.Изглежда ми много стабилно.Надявам се и за в бъдеще да не се повреди,защото нямам възможност да плащам още веднъж мебели.За сега съм изключително доволна.Тук не могат да се качват снимки,но ако някой се интересува,да пише имейла си и ако съм влязла,ще му изпратя

А че си служител на фирмата е ясно и на 7 годишно дете.

А на мен , от ясно по ясно.Използваш прекалено професионални изрази.Клиента се изразява " Реших да ми прережат едно шкафче " , професионалиста " променя конструкция ". Много колеги не знаят , че Хетих предлагат пълна гама на механизми , а какво да кажем за клиентите.Не , че качеството им е на високо ниво - макар и да са гермаски , са много далеч от Блум , Грас и Саличе.

Явно си дизайнер във фирмата.Най ласкавите ти думи са там.

Иначе идеята , която прозира , дизайн - производител - качество , е похвална.Но като гледам постовете , нереализирана.


PS Да вметна нещо по поста на skolchevski . Два амортисьора на врата - това е правилото.Но господа 2011 година сме.Блум имат Авентос HK , който върши същата работа , като добавя и плавното прибиране като екстра.Цената е по - ниска , от цената на два качествени амортисьора.Срам е да не се използва.
Re: Кухни?
01-03-2012 - 15:28:39
[elikelli.snimka.bg] и тук и тук да се похваля!Това е нашата кухня.Препоръчвам АР ДЕКО ООД. Ами сами виждате защо. Това е сайта им и спирам да ги хваля, че ще ме обявите или за луда или че им правя реклама.Ама хората наистина знаят какво правят. www.ardeco-bg.com
Re: Кухни?
21-05-2012 - 14:57:44
Здравейте,
Включвам по темата с препоръка за една Софийска фирма за изработка на мебели. Този месец обзавеждахме поредния апартамент и за първи път останах доволна от фирма "Перфект Мебел". Изпълняват, и дори изпреварват, срокове за изработка, дребни рекламации отстраняват веднага и без коментар, а и цените са поносими. Досега имахме много горчив опит и само разочарования от подобни фирми и фирмички. Особенна благодарност на Пепи Петкова и монтажници.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход