Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кухни?

Публикувано от burmov 
Re: Кухни?
21-06-2008 - 13:07:18
Научи се най-напред да пишеш на кирилица, ако мебелите ти са като писането, пази Боже! :g:
Re: Кухни?
05-08-2008 - 16:42:12
Горещо препоръчвам "Перфект мебел". Поръчахме си кухня от тях и останахме изключително доволни както от изготвянето на проекта и вниманието и консултациите, които получихме, така и от самия монтаж на готовите мебели. Тъй като фирмата е и производител, цените са изключително добри.
Re: Кухни?
22-07-2010 - 18:20:44
Относно фирма ИИКО. Тези горещо НЕ ВИ ГИ ПРЕПОРЪЧВАМ. Направих огромна грешка, че си поръчах цялостно обзавеждане от тях. Първо цените им са меко казано огромни. Надявах се поне да отговарят на някакво качество. Нищо подобно - единият гардероб ми е крив, на другия вратата му пада сама, две от чекмеджетата в кухнята заяждат /обещаха ми да дойдат да ги оправят, още ги чакам/.
Със сроковете са абсолютно скарани. За изработка ми обявиха три месеца, в крайна сметка им трябваха малко повече от шест. Сглобяването им отне четири седмици допълнително. Отгоре на всичко е гола вода.
Иначе на думи са "най-добрите", "корифеи", "перфекционисти", "маниаци на сглобяването" и т.н.
Основната им хватка, е че първо ти искат капаро и чак след това ти обявяват крайната цена и вече е късно да се откажеш. И като видиш крайния продукт ти идва да се гръмнеш. АБСОЛЮТНИ НЕКАДЪРНИЦИ И МОШЕННИЦИ НА ДРЕБНО.
Re: Кухни?
05-08-2010 - 19:22:10
zapovqdaite pri men i zatova sam malko zakasal s porachkite i ne otkazvam nikakvi ako ima jelae6ti pi6ete na maila mi i si ostavete tel nomerata a e to i moq 0895288025 imateli nujda ot mebeli zapovqdaite pri sasho blagodarqvi
Re: Кухни?
09-08-2010 - 10:48:16
www.intermodul.bg



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-13 15:25 от mikaiv.
Re: Кухни?
11-08-2010 - 10:50:48
Аз съм доволна от [intermodul.bg].Успех *yes*
Re: Кухни?
25-11-2010 - 08:44:07
Малка фирма за мебели в София - индивидуални проекти, интериорни консултации, кратки срокове за изпълнение.
За контакти: mn_project@abv.bg тел. 0885 024332
Re: Кухни?
25-11-2010 - 10:04:45
За София и района: [arimebel.com]
Re: Кухни?
22-12-2010 - 13:57:06
Влизам специално,за да похваля мебелите на ИИКО.Горещо ви ги препоръчвам.Преди пет години си правих в ИИКО кухня и спалня.Не са мръднали,въпреки че имам малки деца.Затова сега пак ги потърсих.Намерих ги в интернет,защото са си сменили адреса на магазина.Новият адрес е София,ул.Перник 121/пресечка на Стамболийски/.Сега ми монтираха кухня в другото ми жилище.Мога да кажа,че изпълнението на мебелите,които никак не са лесни,е безупречно.А и монтажистите са много добри.Вързаха ми и уредите към инсталациите.Накрая момчетата излъскаха всичко.Имам забележка само към сроковете.Чаках 40дена,но си заслужаваше.Почти точно спазиха срока по договора с отклонение от два дена.Според мен,всички фирми с такова качество имат доста клиенти и се затрудняват с капацитета особено в края на годината.А и новият им магазин е доста голям и много мостри могат да се видят.Аз трудно взимам решения за дизайна,но там са трима дизайнери,които търпеливо ми променяха проектите.Човек се ориентира добре,защото правят цветни картинки на компютър.Тия момчета ме изумяват.Предлагат какво ли не.Ако някой иска-ето ми имейла: svetlio.m@mail.bg-ще му изпратя снимки.
Re: Кухни?
22-12-2010 - 18:14:03
Абе,каква е тази злоба на по горния съфорумец ммммм.Сега видях чак,какво е написал.Не съм съгласен.Момчетета от ИИКО са големи професионалисти.На мен ми направиха страхотни мебели.Мога да ти покажа не само снимки,а и реално да се види/независимо,че жена ми може да се сърди;не е проблем за едното гледане/.Тук ми мирише,че конкуренцията не спи.Много лъжи прочетох.Няма как на хубавото да кажеш лошо.Все едно да наречеш черното бяло.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход