Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кухни?

Публикувано от burmov 
Елфичка
Re: Кухни?
17-04-2006 - 09:48:17
След като поразпитах близки и приятели, се оказа че повечето фирми работят с най-евтините материали, което си е страшничко, защото я си представете падне ти вратичка и какво правим после, цяла кухня трябва да сменяме щото я намериш същата врътичка я не. Щото като ти падне тая вратичка и е от некачествен материал повторно не можеш да я закачиш, каквото щеш прави, пък на всичкото отгоре и маса пари си изгорял. И аз реших за себе си, да си купя МДФ плоскости от една фирма която е вносител на качествени такива, да си платя на някой да ми направи проект на кухнята, намерих и фирма която ще нареже тези плоскости, а след това ще я сглоби. Мисля че това е оптималния вариант, хем ще знаеш какво си си купил като качество, хем си мисля че ще излезе изгодно. smiling smiley
Re: Кухни?
19-04-2006 - 16:42:27
Предстои ми обзавеждане на кухня в Бургаско. Моля ако може някой да ми посочи фирми за изработка или продажба в този регион/ Несебър; Бургас: Поморие/, Не съм от този регион и ще ми бъде трудно да се ориентирам.Благодаря
zvoneca
Re: Кухни?
22-04-2006 - 13:51:16
kade se namirat Чучулайн"
Re: Кухни?
26-04-2006 - 14:08:49
Защо всички се заблуждавате взаимно. Такова нещо, като евтино и хубаво намя. Пък и накрая евтиното ти излиза колото хубавото на цена. И само се ядосваш.
За обзавеждане мога да ви говоря с дни. Работила съм в тази област години и доста неща съм научила. Забравете за тези евтини кухни от Арон - нестига, че не са кечествени, но и ти пристигат в цветове, които не си искал. Пък и ако кажете на някой, че имате кухня за 600-800лв. ще ви се изсмее, овсен ако не си мисли, че сте уцелили някойя промоция.
Zico
Re: Кухни?
26-04-2006 - 15:23:01
Особена разлика дали кухнята е от ПДЧ или МДФ
като качество няма има обаче доста голяма разлика в цената .
Аз лично съм твърдо за масив, но ако не масив , взимаш
ПДЧ .
Re: Кухни?
26-04-2006 - 16:32:59
Елфичка,
Напълно съм съгласен с Вашите умозаключения по отношение на мебелните фирми. Пред мен също стои въпроса за обзавеждане на новия ми апартамент и почти съм решил да го направя на принципа "Направи си сам", още повече че в старото ми жилище съм направил доста мебели, но от масив. Сега обаче дървото пак излезе от мода и ще трябва да се оринтираме към плоскости. За съжаление мебелите от плоскости изискват точно и качествено разкрояване на елементите на специални разкрояващи циркуляри и качествено обкантване след това на обкантващи машини с дебел ПВЦ кант(ако е ПДЧ). Останалото е лесна работа.
Бих желал да споделите къде може да се поръча разкрояване и обкантване. Един приятел ми каза, че можело да се поръчат и готови вратички- имало нова технология на пресоване без сглобка, били качествени и красиви. За една кухня с цена от околло 3000 лв. сметнахме материалите- не повече от 800 лв. и то най-качествените.
Привети
e-mail: zga65@abv.bg
grozeva
Re: Кухни?
26-04-2006 - 16:46:34
[bgcolor=orange] clap: clap: clap: clap: [/bgcolor]
Re: Кухни?
29-04-2006 - 18:21:19
За тези ,които се интересуват от производител на кухни в Бургас препоръчвам фирма "Makronex".Намира се зад КАТ, до "Masterhaus" Северна Промишлена зона.Фирмата е вносител и работи с италиански плотове и вратички с HPL покритие/ високо пресован ламинат / или иначе казано материалите са издържливи на топлина, влага, химикали ,удари и светлина. Освен това изглеждат страхотно. Моя приятелка има кухня с такива материали от 8 години и все още е като нова.Моята в момента се изработва smiling smiley Мисля, че същата фирма има склад в София, но не зная къде.
Пожелавам успех!
Re: Кухни?
01-05-2006 - 19:34:38
Диана, може ли да ми кажеш колко ще ти струва кухнята и приблизителните и размери?
Tov
Re: Кухни?
01-05-2006 - 23:44:30
Moia poznata e diplomiran dizainer i pravi standartni i nestandartni kuhni!Raboti s firma,koiato izpalniava pory4kite!Ima nad 10 godini opit v proektiraneto!Za pove4e informatia 0889458463
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход