Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кухни?

Публикувано от burmov 
Ели
Re: Кухни?
22-06-2006 - 16:20:15
Предстои ми изработване на нова кухня. Моля помогнете със съвет какъв материал да избера МДФ с ПВЦ поктитие или така наречения постформинг (гланц или мат)?. Искам лесна за поддържане, практична и издръжлива вратичка.smiling smiley))
Re: Кухни?
26-06-2006 - 16:32:36
Здравейте, от Бургас съм и от два месеца се лутам в избора на кухня. Трябва да е 3 м. , с горни шкафчета 2 м. Цените, които са ми предлагани са от 3500 до 1800 лв. Това не е ли прекалено, като се има предвид, че тези 3 м. включват и съдомиялна т.е. 60 см. по-малко?! Препоръчайте ми някоя фирма, на път сам да се отчая, а и повечето работят само със стандартни модули т.е. аз трябва да се съобразявам с тях, а не те с моите желания.............. :g:
Re: Кухни?
28-06-2006 - 21:25:06
zdr ,az rabotq v mebelen magazin no vuv Varna.Pri nas ima mnogo hubavi kuhni ot masiv
ot lipa,mnogo iz4isten i hubav material.Ako ne ti e dale4e zapovqdai na ul.Preslav39 v tsentara e.Tsenata 6te e ne pove4e ot 1000-1200lv +vclu4en nemski termoplot!
Zaslujava si da gi vidi6-pravqt se v tsvqt 4ere6a i buk
tel:052/633522 smiling smiley
Re: Кухни?
02-07-2006 - 00:48:12
а какво мисилите за мебелите на Ралица - прилични са им цените - по 1000-1400 е една кухня, но незнам дали са свестни. Някой поръчвал ли си е от МК "Ралица"

Re: Кухни?
02-07-2006 - 00:52:51
а какво мислите за мебелите на Ралица. Видях в сайта им

[isu.123bg.com]

няколко прилично изглеждащи кухни на цени от 1000 до 1400 лв /не видях дали ДДС е вътре/. Но не ги знам колко са качествени, знам че са стара фирма... Някой купувал ли е да каже нещо?

Благодаря
Re: Кухни?
20-06-2007 - 18:11:47
фирма ДЖОРДЖ-ООД за мен това е фирмата в София по добра няма а и цените са им много добри всичко правят. Толкова фирми обиколих ама никакъв ефект едно държание едно чудо но там беше различно няма кво да ви разправям проверете сами.

GSM 0899 555 965 - инж. Пейков и 0898 439 296 - г-н Велев. smiling smiley
Re: Кухни?
03-08-2007 - 09:29:49
Не ви препорачвам полски мебели както и тези така наречени вериги от фирми бях много разочарована от тях. Опитайте с фирма Перфект Мебел, бяха ми препоръчани от приятели и аз самата останах много доволна от тях. Работят само по поръчка и ми монтираха и уредите безплатно, пък и цените са им много добри.
На този телефон можете да се обадите изготвят индивидуални проекти безплатно 0898 50 51 24 Димитър Георгиев. Ето това е линк към сайта им сигурна сам, че ще останете доволни мебели по поръчка
www.perfektmebel.com
Re: Кухни?
15-02-2008 - 12:14:42
Здравейте,
И аз съм от Бургас. И аз искам да ми се изработи кухня по проект. Вкарахме терасата в стаята и така стана една голяма стая, в която искам да направя кухненски кът, трапезария и холова част. Та въпросът ми е за кухненската част. Имайки в предвид, че мястото е широко около 95 см съм замислила да има шкафчета в ляво, където да ми влезе миялната машина, тя е от малките, върху нея мивката и горни шкафчета. В дясно вградената фурна, над нея аспиратор за вграждане и шкафчета. И понеже прозореца е челно, под него плот-2м с шкафчета.
Голям проблем се оказва. Ходих на няколко места, чешат глави, ама нестандратни били размерите, ама незнам си какво. Е, то със стабдартни размери всеки може. Имайки впредвид, че нямам кой знае колко шкафчета на две места ми даоха такива цени, че свят да ти се завие- били с италиянки плоскости- дрън, дръ- кой ги знае със сигурност какви са......
Re: Кухни?
18-02-2008 - 17:44:52
burmov Написал:
-------------------------------------------------------
> kade da si pora4am kuhnja?



Галерия кухнененско обзавеждане
Re: Кухни?
19-02-2008 - 12:23:49
Здравейте на всички участници във форума!

Искам да изкажа негативното си мнение към една фирма за мебели , на орион до макдоналдс в която ми забамиха покупките с доста месеци, при което дойдоха с дефекти, и аз за съжаление ги бях платила още в началото. Повече никога там!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход