Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мебели от Арон

Публикувано от olgab 
Мебели от Арон
05-06-2009 - 09:50:40
Харесах си холни мебели от Арон и вчера отидох да ги купя... . Оказа се: първо - ги нямат в наличност и трябва да чакам 45 дни за изпълнение на поръчката; второ - трябва да ги платя предварително 100 % (не просто капаро!)...
Това нормално ли е? А ако, не ги доставят или след като ги доставят не са същите, или...
Как аз , като потребител, съм защитена... Ей, така - хвърлям 1000 лв. и ако получа - добре, ако не - горя ... Какво мислите по въпроса? Крайно време е да си знаем правата в тази държава.. *sos*
Re: Мебели от Арон
05-06-2009 - 10:13:55
недей да рискуваш . може да не получиш това което си мислиш а може и да се забавят. аз платих така ( в друга фирма ) и ми закъсняха с изпълнението , иначе съм доволен от качеството и само 50% им дадох авансово.
Re: Мебели от Арон
15-06-2009 - 09:46:46
Арон все пак не са ЕТ Иван Иванов. Ако не ти ги доставят ще ти върнат парите. Поръчвал съм от тях и ако нямат в наличност си ги внасят. Верно е че се чака, но поне нямаше проблеми каквито брах с българските мебели продавани от ТК Мебел(Люлин).
Re: Мебели от Арон
04-08-2009 - 22:26:19
Мисля че може да им се довериш
аз чаках 2 месеца за кухня (преди 5 г.) точно от Арон
Доставиха ми ги и досега кухнята си е Ок
Re: Мебели от Арон
24-08-2009 - 10:56:34
Аз си купих няколко неща от Арон, докараха ми ги по-рано, след сглобяването установих, че качеството не е лошо. Всичко си беше идеално напаснато, а честно казано - имах резерви, когато поръчвах /мебелите си изглеждаха добре, но нали знаете - в Б-я очакваш всякакви изненади/... С една дума - доволни сме!
Re: Мебели от Арон
17-09-2009 - 20:46:20
Аз пък си купих всичко от ZONA и на другия ден ми ги доставиха,плюс това съм и май на далавера с парите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход