Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся майстор за поправка на пералня

Публикувано от Ronia 
Пералнята ни работи, но не я позлваме, защото се тресе неудържимо и не знам дали пералните се настройват по някакъв начин това да не се случва...
Нова е, но не сме я ползвали от доста време, защото си мислех, че е нормално, а едва наскоро ми казаха, че не било нормално (не ми се смейте :ami: :cry:
Търся някой, да я погледне и да я поправи
Марката е Zanussi aquacycle 400

Нещо не ми се връзва тази обява ,с сайта, но ще ти задам един въпрос. Като я купихте извадихте ли транспортните щанги от нея? Това са едни пръчки,които се издърпват от отзад и са сложени за да я предпазват при транспортирането. Ако отвориш който и да е вестник с обяви ще намериш десетки.
Re: Търся майстор за поправка на пералня
22-03-2006 - 11:33:30
Ако си от Пловдив, ето ти телефона на добър техник - 0887826559-Борислав
Понякога не са пръчки а болтове и обикновено са 3 или 4
От София съм да кажа...

Ами не знам за тези неща, дето се вадят май не сме...

Писах в сайта, защото исках да е препоръчан от някой, патила съм си от майстори по обяви за разни други неща sad smiley

Много добър техник за София - 0888719668 - Николов
Re: Търся майстор за поправка на пералня
23-05-2006 - 12:40:48
Крис,

Благодаря много беше отдавна, но сега се сетих да пиша, че наистина се обадих на този човек и останах много доволна! Оказа се много дребен проблем с нашата пералня, но той дойде на време взе ни май 10 лв беше или 15 не помня и си я ползваме усилено от тогава ! clap:

Да, и аз съм ползвала услугите на г-н Николов - много съм доволна! И като човек е готин[li]
Re: Търся майстор за поправка на пералня
18-02-2010 - 20:19:56
темата е стара но за всички в нужда ето един линк където има добри майстори и можете да задавате въпроси направо на сайта - www.emserviz.com , аз лично съм доволен и си оправих пералнята сам с тяхна помощ от сайта.
Re: Търся майстор за поправка на пералня
08-05-2010 - 13:52:23
Както писах и в другата тема ние ползваме услугите на едни момчета от садомиални.ком,
и за пералнята и за миялната, а и мой познати също са доволни.

А ето им координатите в гугъл:

За съдомиялни

За перални
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход