Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени за интериорен дизайн

Публикувано от millen_ 
Re: Цени за интериорен дизайн
17-11-2008 - 14:32:05
Давай?

Аз няколко саксии онзи ден...

Къде бяха тези яки 3крили гардероби за по 250 лева не ги видях?
Re: Цени за интериорен дизайн
18-11-2008 - 13:10:47
Е гардероб за 250лв.няма да си купиш никъде,това е ясно!Но 2 скрина с по 4чекмеджета/около1.20мвис./за тези пари-да!Най-евтиният 4крилен гардероб с плъзгащи врати/2м.на 2.10м/беше около 600,700лв.Тук ми искаха 700лв за доста по-малък.И мнооогооо по-грозен!
Не искам да правя реклама на марката,истина е че тези мебели са за "бедняци",но е истина,че тук искат доста повече пари за разни "чукове".Онези поне имат "фаца"!
Та за 1000лв /по спомени/купих тв.маса/около 1.70мдължина/,2колонки/1.90вис.;0.40шир./,1колонка/1.60вис;0.90шир./,2масички за хол,2 талпи за стена/една 1.90 и една около 1м/,малко шкафче на колелца от същата серия,един скрин /доста приличен и много функционален/,кош за пране,колонка за баня,няколко пътечки за под,кошченца,вазички и други разни дреболии.
Последният път,преди 2месеца отново 1000лв-още един скрин,същия-двата един до друг изглеждат страхотно,а колко неща побират *ok* ,3 талпи за стена от по 0.90м,маса за хранене с 4стола,4 възглавнички за тях,2стола за тераса,малка масичка за хол,маса за тераса,портманто с огледало/много красиво/,2компл.чаршафи/от 5части/лампа за кухненски шкафове/стоманена,с 2 лунички,само тя беше 50лв/цветя и разни дреболии.Мисля,че пропускам някои дребни аксесоари.
На пролет пак ще отида и ще купя гардероб,спалня и матрак!
Стана малко дълго,но за да добият представа хората. smoking smiley
Re: Цени за интериорен дизайн
02-12-2008 - 17:48:49
Относно цените за интериорно поректиране има изключително шороко разбиране според различните дизайнери и студиа. Аз ще ви кажа нашата цена. Ние извършваме интериорно проектиране от 15 до 40 лв на кв.м. Цената зависи от това какви елементи ще включва проекта.

Много често под проектиране се разбира просто едно хубаво 3D, но това е само за да се прецени как би изглеждал проекта. А самото проектиране включва много други неща.


Относно елементите, които включва проектирането, моля, разгледайте нашия сайт: www.indesign-bg.com

INDESIGN - интериорно проектиране и мебелен дизайн

smiling smiley
Re: Цени за интериорен дизайн
25-06-2010 - 15:17:23
ИННТРО ДИЗАЙН ЕООД - Подробни интериорни проекти, 3д визуализации на интериор и екстериор [www.inntro.com]
Re: Цени за интериорен дизайн
20-07-2010 - 12:30:25
Тук на www.krotalsystems.com може да разгледате всички услуги които предлага фирмата ни.
Re: Цени за интериорен дизайн
01-03-2012 - 15:16:36
Не сме ползвали дизайнер отделно, а в Ар деко проектанта ни свърши перфектна работа.Виж сайта на Истерия Дизайн. Имат страхотни неща!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход