Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериорен дизайн - помощ

Публикувано от Иван 
Zdraveite, predstoi mi remont s razshirenie na vilata , staro prostranstvi 4/6m sastoyashto se ot koridor 2,30/4 vi staya . Iska mi se v novito prostranstvo otnovo 4/6 da vkaram vatreshni stalbi , no nyamam ideya kak da stane tova , kato se ima v predvid , che tam tryabva da se pobere kyhnya i vsekidnevna i banya s ws , za celta moje da se izpolzva i stariya koridor :ami: no az prosto ne go vijdam kak moje da stame sad smiley
Re: Интериорен дизайн - помощ
23-07-2007 - 10:37:25
Мисля, че съм в състояние да Ви помогна. Аз съм дипломиран дизайнер от Варна с дългогодишен опит. Фирмата ми извършва: Цялостен интериорен и екстериорен дизайн. Обслужване от пълна гама специалисти във всички фази на проекта. Цветови решения, архитектурни детайли, декорация. Поектиране и дизайн на мебели и вътрешни пространства. Проектиране и компютърна 3D визуализация и виртуална реалност. Професионални консултации с архитекти и конструктори. За контакти: e-mail: gamolov@interbild.net и мобилен телефон: 0894 352262. С уважение: Свилен Гамолов.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-07-27 01:31 от gamolov.
Re: Интериорен дизайн - помощ
31-07-2007 - 17:49:04
Zdraveite,

Interesuva mi nqkoi dali razbira ot interioren design na hoteli? Govorim za 4-5 zvezdi!

Blagodarq!
Re: Интериорен дизайн - помощ
03-08-2007 - 17:15:39
Мисля че мога да Ви помогна.




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-08-03 17:21 от gamolov.
Re: Интериорен дизайн - помощ
03-08-2007 - 17:22:43
pkadieva Написал:
-------------------------------------------------------
> Zdraveite,
>
> Interesuva mi nqkoi dali razbira ot interioren
> design na hoteli? Govorim za 4-5 zvezdi!
>
> Blagodarq!


Мисля че мога да Ви помогна.

Казвам се Свилен Гамолов.
Имам 15-годишен опит в областта на графичния, промишления и интериорния дизайн.
Аз съм инериорен и промишлен дизйнер, специализиран в дизайнерско проектиране, архитектурна визуализация, изработка н динамични анимации и виртуална реалност, имащи за цел да изявят всички аспекти на архитектурното пространство.
Аз съм Експерт в изработката на високо-детайлизирани проекти, започващи от скица или чертеж и завършващи като медийни продукти с професионално качество.
Интериорните проекти които създавам, са изцяло комплектовани с цялата необходима документация за изпълнение от всички ангажирани в областта специалисти и фирми.
Аз предлагам отлично качество и изпълнение на поетите ангажименти в срок
и на разумни цени.
В референтната ми листа се нареждат множество хотели в к.к. "Златни Пясъци", ресторанти, клубове, казина, частни вили и домове, магазини и представителни търговски площи, офисни и жилищни сгради в района на градовете Варна, София и Банско.
Работя в сътрудничество с множество архитекти, конструктори, изпитани групи от майстори и фирми като подизпълнители и доставчици.

За контакти:

Свилен Георгиев Гамолов - промишлен дизайнер
ул. "Царевец", бл. 11,вх. Б, ап. 30, гр. Варна, България.
Мобилен тел.: 0894 352262, e-mail: gamolov@interbild.net smiling smiley
EL
Re: Интериорен дизайн - помощ
06-08-2007 - 19:08:07
Quote

Zdraveite,

Interesuva mi nqkoi dali razbira ot interioren design na hoteli? Govorim za 4-5 zvezdi!

Blagodarq!


Няма смисъл да се хвалим предварително, опит не ни липсва, талант също smiling smiley .
Ако проявявате интерес ми звъннете за да си уредим среща и да ви покажем на място наши проекти 0886 73 52 10
Re: Интериорен дизайн - помощ
10-08-2007 - 17:42:41
Quote

Zdraveite,

Interesuva mi nqkoi dali razbira ot interioren design na hoteli? Govorim za 4-5 zvezdi!

Blagodarq!

Ето и моя меил ,ако се интересувате meranti@abv.bg, тримерно визуализиране на
проекта ,изготвен от дипломирани специалисти в областа на интериорния дизайн ,на професионален софтуер.
Ръчно направени: пердета, пачвоурк одеала, шалтета, калъфки за възглавници и друг текстил. Дизайнерска линия от Германия и Великобритания.


Ръчно направени: пердета, пачвоурк одеала, шалтета, калъфки за възглавници и друг текстил. Дизайнерска линия от Германия и Великобритания.

За да станат вашите мебели

Предлагаме дизайнерската линия на Pretty Things Workshop за спалня, детска стая и кухня

На нашият сайт [www.e-prettythings.com] може да откриете нещата за обзавеждане на спалня, детска стая и кухня. Те са направени ръчно и са част от представените дизайнерски колекции в Германия и Великобритания.

Вие може да направите поръчка за изработка по ваши идеи и размери.

Приканваме занимаващите се с интериорен дизайн да се свържат с нас с цел сътрудничество и повече красиви къщи.

Заповядайте при нас в нашият магазин:
гр.София, ул."Кракра"№12 /срещу Съюзът на архитектите/,
близка пряка ул. Шипка
По известни места до нас: Софийски университет св. Климент Охридски,
Национална библиотека св. св. Кирил и Методи.
Tел:02/9438220
Работно време:
Понеделник до петък:
10.00 ч. – 20.00ч.
Събота:
11:00 ч. до 18.00 ч.

Сайтове за връзка:
Prettythings ОН-ЛАЙН МАГАЗИН или
http://prettythings.hit.bg/
или http://www.krasivineshta.com/




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-08-18 16:56 от laslo.
Re: Интериорен дизайн - помощ
23-08-2007 - 23:08:30
Драги Иване,
Моля те не се харчи. Виж този линк [floorplanner.com]

С поздрав,
Re: Интериорен дизайн - помощ
28-08-2007 - 22:28:53
kazvam se cvetelina.tarsia kurs po vatre6en dizain.ako niakoi ima informacia da mi pi6e na cvetipl@abv.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход