Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериорен дизайн - помощ

Публикувано от Иван 
Здравейте,

Ами значи търся помощ. Предстои ми ремонт и обзавеждане на апартамент от 100 кв.м. От Димитровград съм и търся фирма или физическо лице което да ми направи проекта за интериора. Такива специалисти в моя "развит" град няма или поне аз не ги знам. Желанието ми е да си видя апартамента в 3D формат или на хартия за да започнат майсторите да се развихрят из него. Какви цени да очаквам за подобна услуга?
В Пловдив се говори за една шведка-дизайнер, която от скоро работи в България, учила е точно това в Швеция и по отношение на естетичната част, цветовете, оформлението като цяло и светлинното оформление се говори че е перфектна! Аз лично имам жилище в строеж и мисля да ползвам нейните услуги. Един мой познат ползва частично нейните услуги, момичето било много добро и работило на савсем рационални цени (става въпрос за около 5-10 euro за кв. м. в зависимост от проекта) . Ще потърся точни координати, ако ви интересува.
Благодаря Ви. Ако можете да намерите координати ще се радвам да ми ги дадете. Аз същевременно продължавам проучването.
Zdravei zanimavam se s dizain ot 5-t god.Firmata mi se kazva nd2nd dizain studio 6te ti re6im problem tel 0899936899.Imame dosta staj v taya oblast.Rabotete sistinski profisionalisti.
Zdraveite zanimavam se s interirioren dizain ot dosta vreme i moga da vi pomogna mnogo.
Do sega sam proektirala ne edno zilishte i ofis , a cenite mi sa dosta pod 10 evro!
Moga da vi predloza ne samo 3D na zilishteto no i resheniq za kontakti , cvetove na stenite i poda i vsi4ko koeto e neobhodimo , vklu4iteklno i arhitekturni izmeneniq na zilishtetio vi ako ste nalaga. Moga da vi naso4a kam proizvoditeli na mebeli na dosta snosni ceni. Ako vi interesuva molq pishete mi na e-mail!


[www.blinds-bg.com]
**********************
Дами и Господа.
Във връзка с увеличилите се обеми на поръчки от различните краища на България,искаме да ВИ запознаем с начина сами да взимате мерки и монтирате вертикална щора,и да не се прибягва до услугите на нашите майстори.Мислиме,че ВИЕ сами ще стигнете до извода,че в тази операция няма нищо трудно или сложно.

Re: Интериорен дизайн - помощ
27-03-2006 - 11:32:53
здравейте,правя ремонт,реших да постъпя малко нестандартно и си боядисах хола си в червено,сега имам проблем с цветовото съчетание.Помогнете ми-какъв цвят да са щорите,меката мебел,декоративната секция,така че като влезеш в хола да не получиш червен удар.
ПРАВИХМЕ ПОДОБНО ЗИЛИЩЕ. СИВИЯТ И ЧЕРНИЯТ ЦВЯТ СА ДОСТА ПОДХОДЯЩИ ВЪВ ВАШИЯ СЛУЧАЙ. МИСЛЯ, ЧЕ ЩЕ СЕ ПОЛУЧИ ЕДНО ДОБРО ЖИЛИЩЕ.
Здравейте,
Ако все още се нуждаете от проект за обзавеждане на вашето жилище, моля свържете с мен на e-mail: interiordesignbg@yahoo.com, или моб.0885948063,Мариана.Изработвам проектите изцяло на компютър, с 3D визуализация, консултации относно пространственото оформление,помощ при реализацията на обзавеждането.Имам дългогодишен опит в проектирането и производството на мебели.Запозната съм с пазара на мебели и материали за обзавеждане. Благодаря и успех.
Re: Интериорен дизайн - помощ
10-05-2006 - 18:57:31
Mariana Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте,
> Ако все още се нуждаете от проект за обзавеждане
> на вашето жилище, моля свържете с мен на e-mail:
> interior&#
> 100;esignbg@
> yahoo.com
> ;, или моб.0885948063,Мариана.Изработвам проектите
> изцяло на компютър, с 3D визуализация,
> консултации относно пространственото
> оформление,помощ при реализацията на
> обзавеждането.Имам дългогодишен опит в
> проектирането и производството на мебели.Запозната
> съм с пазара на мебели и материали за
> обзавеждане. Благодаря и успех.


Zdravei Mariana,kakva programa polzva6 za proektirane,za6toto az sam ti kolejka i malko ne sam dovolna ot moqta(nali programi mnogo)?Ako ti e po-lesno mi drasni na mail:ilstil@abv.bg
smiling smiley Predvaritelno Blagodarq!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход