Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериорен дизайн - помощ

Публикувано от Иван 
Re: Интериорен дизайн - помощ
03-09-2007 - 18:40:05
От Велико Търново съм и ми предстои ремонт на жилище.Много бих искала да ползвам услугите на дизайнер.Много Ви моля ако може да ми препоръчате някой от когото сте доволни.Не съм наясно и с цената на такъв тип услуга.Благодаря Ви предварително!
Re: Интериорен дизайн - помощ
05-09-2007 - 15:22:02
Zdraveite, az sam ot Plovdiv i mi predstoi cqlosten remont na panelniq mi apartament. Ako nqkoi ima koordinati na interiorni dizaineri ot Plovdiv molq da mi pishe na e-mail: milenita_1983@abv.bg :ami:
Re: Интериорен дизайн - помощ
11-10-2008 - 12:29:03
ЕКСИГО ООД - Предлага интериорен дизайн и обзавеждане, 3D визуализиране, строително монтажни и довършителни работи, доставка и монтаж на мебели от водещи производители в България и чужбина. Фирмата предлага пълна реализация на интериорни решения от проектирането до обзавеждането. Изпълнява поръчки на територията на цялата страна. Гарантирано качество, координация и дизайнерски контрол върху изпълнението.

www.exigo.bg

мобилен: 0887855998
e-mail: office@exigo.bg
Re: Интериорен дизайн - помощ
02-04-2010 - 20:01:40
Здравейте и от ВЕА дизайн ..



Това е нашия сайт : www.vea-design.net



В него има доста информация за услугите ,които предлагаме ...ще се радваме ако можем да ви бъдем полезни....!
Re: Интериорен дизайн - помощ
21-05-2010 - 15:56:03
Здравейте,
Интериорът е може би най - важната част от едно ново строителство, но може би същото важи и за закупен стар апартамент. Освен контраста на цветовете, формите на стените, окачените тавани и всичко останало не забравяйте че и интериорните врати са доста важни. На мене лично ми е правило впечатление че когато каня гости вкъщи повече от половината от тях първото нещо което забелязват са именно вратите. Нямам обяснение защо е така. Така че бъдете внимателни и по отношение на интериорните врати. Не се доверявайте напълно на един дизайнер, в крайна сметка важно е на Вас да Ви харесва, а не на някакав дизайнер.

Интериорни Врати, Каракашев и Син ЕООД
Re: Интериорен дизайн - помощ
24-06-2010 - 15:55:44
INNTRO DESIGN Ltd - Подробни интериорни проекти, 3д визуализации на интериор и екстериор [www.inntro.com]
Re: Интериорен дизайн - помощ
09-06-2011 - 19:29:54
Re: Интериорен дизайн - помощ
29-06-2011 - 14:18:11
Обзавеждане,интериорен дизайн и мебели от Истерия Дизайн - http://www.isteria.eu
Re: Интериорен дизайн - помощ
02-09-2011 - 16:12:25
Цялата тема и тук отново е оспамена с реклами. За интериорни врати, за "дизайнери", за какво ли не, само където помощ на питащите никой не е дал...

От Полша, Германия, Турция, Русия и Италия пристигат вратите Борман в София от качествени материали. Евтини интериорни врати от Полша и Германия и солидни блиндирани входни врати Борман от Турция и по проект се изготвят полски и турски кухните от МДФ на Борман в София. А относно цените на вратите им или за вътрешните полски и немски интериорни врати направете запитване, или ако решите нещо да си купувате и търсите солидни входни врати Борман на ниски цени, то можете да разгледате сайтовете ни. Но за сметка на това пък, ако искате да изкарате пари от МЛМаркетинг, то Green Master - продуктите за здраве и красота, както Грийн Мастер е насреща - фирмата за качествени добавки и много и изключително добри продукти за здраве и красота. Никога няма да сгрешите, ако потърсите другия сайт на Борман за врати Борман - София, които са на ниски цени и Интериорни врати Борман - София на добро качество и от сигурна фирма.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход