Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериорен дизайнер-образование!

Публикувано от biberon 
Интериорен дизайнер-образование!
06-09-2008 - 23:45:07
Здравейте,скъпи форумци!
Интересувам се къде бих могла да получа образование по специалност Интериорен дизайн?Не е нужно обучението да е под формата на краткотраен курс,може да е и цялостно обучение.Аз съм,все още,ученичка и тепърва ми предстои да кандидатствам!Къде в страната или чужбина мога да получа нужната квалификация?Ще бъда много благодарна,ако всеки,който се е интересувал или се занимава с интериор и може да ми помогне,да го направи!
Благодаря предварително! smiling smiley
Re: Интериорен дизайнер-образование!
15-09-2008 - 19:29:47
avatar
Re: Интериорен дизайнер-курсове
16-09-2008 - 13:22:32
Здравейте!

Искам да попитам дали се организират курсове по интериорен дизайн и какви умения се усвояват. Аз съм от Добрич и имам огромното желание да се занимавам с това, но не знам от къде да започна. А ми се струва, че малко позакъснях с получаването на подобно образувание. Дано не не е прекалено късно.

Сърдечни поздрави от морето и до скоро!


Re: Интериорен дизайнер-образование!
16-09-2008 - 21:10:52
Ах, мойто момиче едва ли в Добрич си успяла да се докоснеш до материята интериорен дизайн ,а и най близкия ти допир ще бъде купувайки от бензиностанция ОМВ списание "брава каза" .........със сигурност ти препоръчвам да не се захващах с нещо ,което е на милиарди километри от начина ти на мислене , битието ти и т.н

повярвай ми няма да можеш да получиш добро ОБРАЗуВАНИЕ :} :} и поради факта , че в бг няма такива "natural born designers" ...... обречена си !!!!

Хората се раждат интериорни дизайнери и със сигурност могат да пишат и четат правилно...сещаш ли се!?


още някой да попита за интериорен дизайн??? :g:
Re: Интериорен дизайнер-образование!
18-09-2008 - 11:48:03
elpigroup Написал:
-------------------------------------------------------
> Ах, мойто момиче едва ли в Добрич си успяла да се
> докоснеш до материята интериорен дизайн ,а и най
> близкия ти допир ще бъде купувайки от
> бензиностанция ОМВ списание "брава каза"
> .........със сигурност ти препоръчвам да не се
> захващах с нещо ,което е на милиарди километри от
> начина ти на мислене , битието ти и т.н
>
> повярвай ми няма да можеш да получиш добро
> ОБРАЗуВАНИЕ и поради факта , че в бг няма
> такива "natural born designers" ...... обречена
> си !!!!
>
> Хората се раждат интериорни дизайнери и със
> сигурност могат да пишат и четат правилно...сещаш
> ли се!?
>
>
> още някой да попита за интериорен дизайн?



Elpigroup,mnogo grubo ot tvoq strana da dava6 mnenie za horata predi da si razbral ot kakvo razbirat i ot kakvo-ne!Ima li zna4enie dali nqkoi e roden v Sf,Pld ili Dobrich,pri polojenie,che ima jelanie da se zaniava s ne6to kreativno.VSEKI moje da postigne mnogo,kogato enahysn da go napravi!
Anidai,prosyljavai da tyrsi6 varianti za realizaciq! winking smiley
Re: Интериорен дизайнер-образование!
18-09-2008 - 13:20:49
Не разбирам какъв ви е проблема, може би лично неудовлетворение?! Живея в Добрич, но не съм закована тук. А вие определено сте на милиарди километри от доброто възпитание и какво изобщо разбирате от дизайн?! Винаги съм успявала и пак ще го направя без да давам пет пари за вашето мнение.
Re: Интериорен дизайнер-образование!
18-09-2008 - 16:18:22
Градът на мечтите!
Разходи се по "жълтите плочки",огледай се и тогава говори за възпитание!
Ако шофираш,може да покараш малко-и отново се замисли!
Човекът се опита да те свали на земята,но както казах-"градът на мечтите"!
Re: Интериорен дизайнер-образование!
18-09-2008 - 22:36:32
Биберон, в българиски форум се пише на кирилица ...изобщо не съм се напъвал да ти чета маймуницата !!!

ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!!!

Ани, виж сега ти си поредната НЕзакована бройка /където и да било/ която иска да се спаси /от където и да било/ на жълтите павета и можеш да си сигурна без да ми вярваш , че те чака зверско мизерстване, а покрай теб ще мизерстват и други хора: че ти ще си просто една от многото "ПОСРЕДСТВЕНИ дизайнЬери" , които се рекламират тук във форума БЕЗПЛАТНО щот...... за да си дизайнер трябва да си се родил такъв ..артист ..творец ..художник ...странник ..иноватор...мечтател..!!!
е ти за сега се справяш с мечтането само!

Ако за теб това е УСПЯВАНЕ вервай ми седи си в Добрич и си живуркай...


Djijko мерси за подкрепата колега ...всички искат мекото на хляба да ядат :g:
Re: Интериорен дизайнер-образование!
19-09-2008 - 11:05:34
Аз съм тук не за да се рекламирам, а вие защо сте тук!?Може би за да убивате самотата и безцелното си съществуване!? Е, научих каквото ми трябваше, получих нужната информация и вече мога да се лиша от компанията на малки комплексирани човечета.

О, закавана съм, и то доста сполучливо. Нямам много време да се разхождам по жълтите павета, заета съм с по-приятни и смислени неща. Мога да живея където си пожелая, но избрах най-доброто за семейството си. Имам бърза кола и не е проблем да отида където и да било. Така или иначе си прекарваме летата на морето, а и бизнесът ни във Варна върви доста добре. Прибирам се в моя дом-мечта само за да отморя. Ако не сте чували, най-богатите хора в света живеят в провинцията(защото могат да си го позволят). И още нещо, велики творци от всякакви свери за били неграмотни, но и до ден днешен се възхищаваме на творбите им. Вземете почетете малко, вместо да попълвате празнотите си давайки квалификации за хора, за които не знаете нищо. Но стига съм си губила времето с вас...........................................

Биберон, дерзай и в никакъв случай не се отказвай! Човек, който знае какво иска и е постоянен, винаги успява. Моята дъщеря на 15г. говори свободно три чужди езика и вече знае къде ще продължи образованието си и каква ще стане. Аз вярвам, защото на това сме я учили-да отстоява себе си никога да не се отказва. Няма нищо лошо в това да си мечтател, ако имаш сили да реализираш мечтите си, а това е изцяло в твоя власт, стига да не се влияеш от чуждото мнение. ....ако имаш желание чети Джон Кехоу, Дон Мигел Руис, Паулу Коелю...........
Пожелавам ти успех!

.............не съм много по хляба, но ако го ям мек то си е по мои заслуги, не съм ваела вашия.......................а и в Добруджа-избор голям.......................................
Re: Интериорен дизайнер-образование!
24-09-2008 - 14:26:54
confused smiley confused smiley confused smiley
За цитираните автори ще кажа само,че са много подходящи за дъщеря ти!
На тези години четях дори и по-стойностни неща/а и ние сме учили в ЕГ/.Но щом сега си решила да "откриваш"себе си,ок!
Понякога си казвам-добре е,че такива като вас,ги има тук при нас :} !
И карай бавно,да не срещнеш нещо по-бързо или пък неподвижно!
И моля те,не използвай клаксона си,освен ако не е изключително наложително!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход