Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
08-10-2006 - 04:47:48

ако искате кохсултация знаите че ви трябва такава от незавиаим източник , сиреч
не от изпьлнителя . изпьлнителя си има свои собствен надзор , но нещата трябва да бьдат изпипани предварително . още преди да сте скочили в начинанието .
една две консултации ще ви се видят като че сте платили за лотариен билет а сте спечелили шестица ! :}
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
06-11-2006 - 12:30:02
Аз също се занимавам с интериорен дизайн и предлагаме услугата с и без надзор като цената е разделена, но ако клиента има вазможност винаги по добър е вариянта с надзор защтото тогава клиента не се занимава с доставки и други потенциялни проблеми. Ако някой се интересува от предлаганите от нас услуги тел 0896752692
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
08-11-2006 - 21:04:40
Bih iskal da se svurja s designer vutre6en interior za izrabotka na 3D proekt i obzavejdane na nov apartament v Stara Zagora!

e-mail: koceatanasov@gmail.com

Blagodaria Vi!
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
10-11-2006 - 17:43:45
Интересувам се от фирма за интериорен дизайн в Пловдив,ако някой може да ми препоръча такава,много благодаря!
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
11-10-2008 - 12:22:33
Една от най-добрите фирми за интериорен дизайн и обзавеждане във Варна, включващо реализация, строително-монтажни и довършителни работи и пълен дизайнерски контрал върху изпълнението е фирма ЕКСИГО ООД.

www.exigo.bg

Лице за контакт:

Евгени Семерджиев
Мобилен: +359887855998
e-mail: evgeni@exigo.bg
адрес: гр.Варна, жк.Левски, ул.Дабко Дабков 10, ет.7
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
28-10-2008 - 15:54:07
Занимавам се с проектиране и интериорен дизайн...ако някой търси дизайнер нека първо се запознае с работата ми на сайт www.bondart.eu
Ако нещо ви е впечатлило- тел. 0889 717 353 за контакти и съвместна работа.
Предлагаме авторки надзор като по мое лично мнение всеки дизайнер, който държи на добрите резултати трябва да го прави.
Имах отправени въпроси от клиенти за квалификацията си- в момента се дипломирам към катедра "Интериор и Дизайн " в УАСГ, което засега си е една от най-добрите подготовки в България.
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
28-10-2008 - 19:46:59
Тази услуга звучи интересно smiling smiley

Явно услугите се развиват
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
31-10-2008 - 00:06:35
Имам изготовен план на разпределение на апартамент, и имам нужда от 3D план. Търся дизайнер готов да се заеме с тази задача. За връзка polo65@dir.bg. Благодаря предварително.
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
28-01-2009 - 12:44:57
Здравейте,
И аз искам да се включа с мнение по темата.

Казвам се Стефан Русев и работя в студио за интериорно проектиране INDESIGN.
Наши неща може всеки да разгледа в сайта: [www.indesign-bg.com]

Доста фирми имат различно мнение относно авторският надзор при Интериорния дизайн. Някои не предлагат надзор, други искат допълнително заплащане.

Според нашето разбиране авторският надзор е елемент от Интериорния дизайн. За него не се плаща допълнително. Той е гаранцията, че това което сме проектирали е реално и може да се реализира. Това дефакто е гаранцията, която фирмата дава, че нещата ще станат така както са проектирани. Помислете в кой друг сектор продават продук или услуга без гаранция или искат да платите допълнително ако искате гаранция за качество.
Несериозно нали?

За съжаление всяка фирма си има свои правила на работа.
Моя съвет, е че ако няма авторски надзор или искат да се плати допълнително, това е несериозно и означава, че просто не знаят какво правят или ви искат още пари и не си струва да си губите парите и времето с тях.

В крайна сметка не се плаща за снимка или 3D, а се плаща за интериор, който реално ще се получи. Без авторски надзор клиента няма гаранция, че нещата ще се получат както на проекта. Няма значение кой реализира проекта наши партньори или на клиента ние като дизайнери, които са проектирали интериора сме длъжни да следим нещата да се получат както са в проекта.
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
15-05-2009 - 10:38:16
По обзавеждането на новия ни дом работихме с МН-проект - доволна съм, спестих си много тичане по магазини и офиси, получих добри съвети и резултата ме удовлетворява. Ето телефона: 0886 958595
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход