Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"

Публикувано от Elena 
Az moga da vi re6a problemite poznavam nai-dobrite hora v taya oblast,firmata se kazva nd2nd dizain studio i ima stabilen staj.tel. mi e 0899936899 ako jelaete..........Rabotete s istinski profisionalisti.
Zdraveite , az ot dosta vreme se zanimavam s tova i moga da vi uverq 4e uvazavashtite sebe si dizaineri pravqt takav nadzor! Az sashto go pravq !
Zavarshila sam promishlen dizain i rabotq v sferata ot dosta vreme, moga da vi prepora4am i poizvoditeli na mebeli na savsem normalni ceni!
Za sazalenie sam ot Plovdiv , no ako vi trqbva pove4e informaciq mozete da me potarsite na e-mail!
Do Vladimir Petrov:
Kakvi sa vi cenite za m2?
V kakav stil rabotite?
Здравейте Елена,
Може би се включвам малко късно, но ако все още имате нужда от интериорен дизайнер, моля, свържете се с мен. e-mail: interiordesignbg@yahoo.com, mob. 0885948063.Проектите изработвам на компютър, с 3D визуализация, консултации ,относно архитектурно-строителни промени, комуникация с производители и доставчици и всичко свързано с реалното изпълнение на проекта.
Благодаря и успех
Мариана, каква Ви е цената?
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
20-04-2006 - 11:21:22
Някой може ли да препоръча подобни специалисти във Варна? Предполагам, че само по скица няма да стане. Аз си чакам ключовете Септември (дай Боже) и ще искам да приключа доста бързо. Затова си мисля,, че варианта дизайнер ще е най-добър.

Здравейте, аз съм дизайнер практикуващ и специализиращ в областта на интериорния и екстериорния дизайн от 10 г. в гр. Варна ако инересът Ви е сериозен можем да се свържем и да предоставя повече информация. Поздрави
ima li takiva firmi i vav veliko tarnovo?
Здравейте Елена,
Цената само за консултация е 20 лв. на час/няма да засичам времето/.
За изработване на проект -с разгъвки, 3D с цветово решение и авторски надзор, т.е. -препоръки за доставчици,следене на целия процес на преустройството и обзавеждането,подкрепа в намирането на материали и.т.н, цената е 18 еurо/кв.м

Mariana
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
10-05-2006 - 18:07:45
Zdraveite,az sa6to smqtam 4e ako 4ovek ima vazmojnost e dobre da se doveri na profesionalisti.Na vremeto ne e imalo takiva v tazi oblast i zatova vsi4ki balgarski jili6ta ot onova vreme sa ednotipni.E,ve4e ni ima i ne6tata se narejdat.Ako nqkoi ot Vas se nujdae ot takava usluga ili obzavejdane na jili6te,hotel ili ofis moje da se svarje s men na tel :0878196396 winking smiley Cenite pri nas sa naistina narodni!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход