Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"

Публикувано от Elena 
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
05-06-2009 - 10:22:01
nnova ,колко ти взеха за проекта и каво предсавляваше , имаше ли след това добро изпълнение от работниците и колко плати на работниците. аз искам по-соро консултация за довършителните работи и надзор на работниците включително и да не ме лъжат с материалите.
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
09-12-2009 - 11:35:27
lineabg.com ako vi haresvat ne6tata koito pravim moje da se svyrjete s nas na 0887 64 88 40
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
29-01-2010 - 16:54:55
avatar
Много хубава тема.
До скоро си търсих апартамент, намерих. Сега е на шпакловка и замазка, нов и много светъл.
Сега и аз си търся дизайнер, който да ми помогне с интериора и обзавеждането.
Разгледах много сайтове, готови модели, но сама не мога да се справя.... за да стане красиво и уютно - имам нужда от професионалист.

skype: maria.nikiforova
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
09-02-2010 - 18:02:08
Ще си позмоля да споделя, че специалиста така може да те забие........ Мисля, че избора трябва да бъде кардинално твой
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
09-02-2010 - 22:03:31
avatar
Ще намеря най-добрият *book* !!!!!!
Все пак става дума за моето жилище, а то трябва да е перфектно winking smiley .
Без излишен кич и фантастични цифри.
Макар че... качеството не може да бъде евтино smoking smiley !!!!
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
10-02-2010 - 01:19:13
Не си го помисляйте а си вършете сами работата!!! След два опита да намеря читава фирма изгорях 2х10000 лева и съм до под кривата круша!Сега имам-нямам време ще си наемам поетапно хора за отделните неща.Разбира се първо ще трябва всичко да се изкърти за втори път и наново.
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
17-02-2010 - 18:03:08
Здравейте и от мен ......
Вече съм на етап обзавеждане на еднофамилна къща. Обърнах се към фирма за интериорен дизайн, като профисионалисти, но ме шашнаха цените. Направо получих уплаха..........22Е на кв.м за идеен проект + работен проект в който влиза и авторски надзор и брой часове за консултация. На мен ми се видя скъпо за други може и да не е .

Отказах се от интериорен дизайн, ще го мъча самичка .......


Поздрави
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
26-03-2010 - 09:45:30
Здравейте .От град Пловдив съм.Занимавам се с интериорен дизайн бих помогнала с консултация за обзавеждането на къщата ви.Цените които са ви искали наистина са по високи .Бих могла за по -добра цена да ви изпълня проекта+ авторски надзор.




Н.Веселинова
0893251387
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
02-04-2010 - 19:54:04
Здравейте и от ВЕА дизайн ..



Това е нашия сайт : www.vea-design.net



В него има доста информация за услугите ,които предлагаме ...ще се радваме ако можем да ви бъдем полезни....!
Re: Услугата "Интериорен дизайн ПЛЮС авторски надзор"
07-05-2010 - 23:44:35
Ako Vi haresvat ideite ni.. svarjete se s nas! www.ardstyle.com
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход