Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какъв климатик да избера? Отзиви за Мидеа?

Публикувано от Polq 
Моля ви, помагайте. Трябва да купя климатик до 2 дни, а незнам какъв. Бях е спряла на Панасоник 15-ка инверторна, ама ме разубедиха и сега ми предлагат Мидеа 18-ка. Инверторния спрямо другия харчи по-малко ток, ама не е толкова голяма разликата и това не ми е важно. Мидеа-та е много по евтина пък.
Някой има ли Мидеа и отзиви за тях?
Много ми е объркано. Става въпрос за помещение към 40 кв.м.
Дайте съвет, моля sad smiley((
Мидея са голям боклук
имах такъв и го махнах на 2-ата година
сега съм с осака инвертор
доволен съм
Re: Какъв климатик да избера? Отзиви за Мидеа?
27-07-2008 - 00:00:01
kakvo znachi bokluk....ne moje da se ochakva ot edin evtin klimatik da funciona mnogo godini.v balgaria ima edin problem,kogato si kupite klimatik ochakvate ot nego da funciona pri minus 10 minus 15 gradusa,ako se porovite malko v dokumentaciata shte razberete che normalen klimatik p`ri minus 5 minus 7 ne raboti.edinstvenata marka koiato izdarja na minus 10-12 gradusa e mitsubishi.i kolkoto do panasonik,tova e edna ot nai dobrite marki na evropeiskia pazar zaedno s FUJITSU;DAIKIN.kolkoto do inverter,spestiava s okolo 40 procenta energia.i ako go izpolzvash 24 chasa se useshta
Re: Какъв климатик да избера? Отзиви за Мидеа?
02-08-2008 - 15:14:45
От даскала ми едно време по климатична техника научих едно - едни от наи добрите климатици са тези на Мицубиши smiling smiley
Re: Какъв климатик да избера? Отзиви за Мидеа?
02-08-2008 - 15:37:52
ауу за Мидеа дума да не става.. Такива боклучета са, шумят на поразия, дават дефекти. МОЛЯ ТЕ не си купувай боклуци!

Аз съм с мицубиши хипер инвертор, яко доволен. Не се чува като работи, хачи 0,5кв ток а охлажда за 2.1
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход